OGLASI

predlogi, ideje, ...

Moderator: pigs

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OGLASI

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Če Mar 02, 2006 9:16 pm

V rubriki oglasov bi vas prosila, da spremljate svojo ponudbo in ko dobite ali oddate kar ste oglašali, to jasno označite. In jaz potem izbrišem kar ni več pomembno.
Koga pa zanima milijon oglasov ki pravzaprav sploh niso več aktualni...

Mirjam
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Mar 02, 2006 11:56 pm

Mene osebno pa stari oglasi ne motijo, kajti dobr je vedeti, kaj vse se preko nasega foruma lahko dobi,kupi ali proda. Tako se morda se kdo odloci kaksno zadevo dati v oglas, ceprav se v Pigsu s cim ne ukvarjamo kot npr.moj oglas nepremicnine - ma na Pigsu se pa s tem res ne ukvarjamo, a ni vrag - ravno 'preko' pigsa je prisla ponudba nepremicnine, ki je ni bilo za izpustiti.
V drugih rubrikah se mi zdi gotovo bolj smotrno ne brisati stvari, kajti fajn je prebrati kaj za nazaj, kje je kdo bil, trače (sploh tisto o nasem gregi, khm-sala), kaj smo delali na uradnih srecanjih, itd., vseeno pa se mi zdijo oglasi nekaj podobnega.
Ampak, da bo jasno - ce se tebi Mirjam zdi smotrno sprotno brisanje, potem tako bo, ker ti si pač glavni administrator! (Lastno mnenje pa lahko kljub temu izrazim - v razmislek)
lp
marko

Uporabniški avatar
merjasec
Prispevkov: 81
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:42 pm
Kraj: Spodnje Gameljne
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a merjasec » Pe Mar 03, 2006 9:07 am

Pozdravljeni

Jaz predlagam samo, da ko se dolocen oglas "zakljuci", se temo samo zapre. V racunalniskem svetu redkokraj kaj brisemo. Sploh vsebino.

Lp, Gasper

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Ne Mar 05, 2006 12:57 pm

Hm...
V računalniškem svetu res da je lahko tako :o
Kot ljubiteljica reda, prostovoljna čistilka in smetarka sem pa tudi na netu nagnjena k redu in čistoči.
V rubriki oglasov bo tako: ko je predmet oddan/prodan, se oglas izbriše.
Bazo vsakič preden kaj spreminjam prekopiram in tako ostane arhiv nekje na disketi(v primeru da se ponovi marec 2005).

Če ste sentimentalno razpoloženi do starih oglasov, si jih pač prepišite ali prekopirajte :lol:
Najboljši oglas(i) pa so lahko objavljeni v Mozaiku in tako ostane črno na belem... :idea:

Mirjam
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

ur.Mozaika
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe Mar 03, 2006 12:01 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ur.Mozaika » Ne Mar 05, 2006 8:46 pm

Mozaik ni kar eno glasilo, ki bi za obstoj moralo vsebovati oglase!


Vrni se na “Forum”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost