Logotip ponovno

predlogi, ideje, ...

Moderator: pigs

Kateri logotip se ti zdi najprimernejši?

1.
6
43%
2.
1
7%
3.
0
Brez glasov
4.
3
21%
5.
3
21%
6.
1
7%
7.
0
Brez glasov
NIČ mi ni všeč
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 14

Uporabniški avatar
David
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:17 pm
Kraj: Nova Gorica

Logotip ponovno

OdgovorNapisal/-a David » Če Jan 25, 2007 12:52 am

Najprej se moram opravičit vsem, ki so mi poslali logotipe in mi jih ni uspelo objavit vse do danes.
No končno so objavljeni skupaj z anketo, kjer lahko glasujete, kateri logotip se vam zdi najbolj primeren, da bi predsavljal našo skupino.

Logotip se bo zaenkrat pojavil na strani, ki je upam pri koncu izdelave. (kar nekaj živcem mi je do sedaj pojedla :oops: )

Za vse nove ideje je še vedno čas in mi jih lahko pošlete na naslov: david.abram@gmail.com


1.
Slika

2.
Slika

3.
Slika

4.
Slika

5.
Slika

6.
Slika

7.
Slika

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Če Jan 25, 2007 8:26 am

Zakon :lol: 8) !

Že vidim pigsovo mikico!

:D

Marko

Uporabniški avatar
David
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:17 pm
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a David » Ne Feb 11, 2007 12:20 am

Sej ne da bi hotu priganjat, sam dejte kej glasovat!!:evil: S takim številom glasov se res ne morem odočit kateri logotip naj bi predastavljal našo skupino!

Še vedno so vrata (email naslov) odprta za vse nove ideje. Tudi se ne bi branil kakeršnihkoli pripomb, nasvetov oziroma kritik. Do sedaj sem prejel samo en nasvet, kako naj bi vseskupaj zgledalo. Vsaka mu čast, ker mi je dal mislit.

Zato vas vse prosim (ne samo tiste, ki mislijo in vejo, da kej vejo :D), da mi pošljete predloge, kako in na kakšen način naj bi se PIGS prdstavlja širi javnosti.


Vrni se na “Forum”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti