išče se nepremičnina

tega in onega

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

išče se nepremičnina

OdgovorNapisal/-a marek » To Sep 27, 2005 8:45 pm

Ker je pač naneslo tko, da se s starši selmo s Škrilj bližje Ljubljani, se priporočam, da če ima kdo možnost zvedet za kakšno zazidljivo parcelo z urejenim gradbenim dovoljenjem itd. za prodat na območju Lj-Vič in še v območju do Brezovce-Šujice-Podutika-Rudnika, da mi to sporoči. Pa tut nepremičnino v obliki hiše ali dvojčka iščemo. Če kdo kaj pametnega zve, mu bom zelo hvaležen.
lp
Marko
Vem, da pigsovci nismo ravno nepremičninski agenti, pa vseeno je veliko pigsovcev ravno z ciljnega območja, zato...povprašat ni greh.

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Sr Sep 28, 2005 7:40 pm

Naj bi se v naši ulici prodajala ena hiša, stara, malo poglej po agencijah(ta podatek sem izvedela danes, je pa uradno že 14dni- 3 tedne naprodaj). Je pa od picerije dve hiši naprej.

Lp
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Mar 17, 2006 6:47 pm

Nekako takole je;
1. da sem na Pigsu dal oglas za nepremičnino - se je zelo splačalo, hvala posredniku za nakup.
2.Ampak zdaj se pa oglašam glede fasade hiše, kajti ponavadi so hiše v Sloveniji oblečene v fasado in zato bi vse tiste, ki ste naročeni na dnevnik Delo in dobivate prilogo Delo in dom prosil, če mi lahko pomagate dobiti brezplačno fasado v igri Lov na fasado. In sicer, se zelo zelo priporočam za zadnje številke priloge Delo in dom ali le za izrezke o nagradni igri Lov na fasado, kajti preko nagradne igre bo izžreban srečko, ki mu bodo fasado 'podarili'. Torej, če še kje drugje zaslediš to nagradno igro in če doma nimaš/ta/te namena delati fasade, potem ... se priporočam.
lp
marko

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Po Mar 20, 2006 10:05 am

uu midva z majo se tud priporočava za kakšeno fasado 8) ...

Marko

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a irena » Sr Mar 29, 2006 9:47 pm

Za vse fasade, tiste, ki so že in tiste, ki še bodo vam lahko dam kakšno barvito domislico.
Irena


Vrni se na “Oglasi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov