Prodam čevlje

tega in onega

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Pe Mar 31, 2006 7:46 am

Jest sm za. Nujno rabim desni podplat. :twisted:
lp Blaz 8)

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Pe Mar 31, 2006 9:55 am

Ja stvar gre preko vsake meje! :D :lol: Klemen a si bil že kdaj na kakšni dražbi? ...ponavadi nemoreš kupiti naprimer samo okvirja od slike, ampak moraš kupiti v celori ali pa nič... (za bol podrobne informacije se mogoče lahko obrneš na Ireno (če lahko pri nej kupiš samo okvir)) :lol:
Pa ti "Pigs" s podpisom Mi.B. a se ti ne zdi to zloraba prostora za oglase? :wink:

Drugače pa jest potpiram Mihatov predlog, ker znajo jurčki bit kr donosn posu! (o procentig sve pa že zmenjena) :D

Lp, Janez

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Pe Mar 31, 2006 11:17 am

Sej ideja, da razrezemo cevelce je bla janezova... :shock:
Drgac bi pa se lahko zmenil, pa bi vsak neki dal na kupcek, pa smo vsi solastniki cevljev, in naredimo svojo d.o.o. in potem odpremo cvetlicarno. :D
Fantje, preprican sem, da je to biznis, ki mora uspeti!:P
Ko bo cvetlicarna dobro utecena, pa jo prodamo in v zivljenju samo se plezamo, kolesarimo, itd.
:wink:
lp. Blaz

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

OdgovorNapisal/-a frenkson » Pe Mar 31, 2006 11:43 am

Janez H. ti k si strokovnjak, katero vrsta gob bi ti s svojimi dolgoletnimi izkušnjami svetoval. Namreč verjetno se razlikujejo glede na koncentracijo glivic in (glede na moje izkusnje) zna biti v teh čevljih le ta v dokaj veliki meri. Zato znajo zadušiti neprimerno vrsto.

Dilema št. 2 je letni čas. Glede na to, da smo ljubitelji narave in vsega kar je zdravega (no ja razen humorja, ki velikokrat preide zdravo mejo) bi bilo primerno najti vrsto gobe ki raste ze v tem za vse gobe nenajbolj primernem času.

Dilema št. 3 je bklemenova ideja o zasluzku. Torej ce bi hoteli dober zasluzek predlagam tartufe, in glede na ima skupine (pigs) verjamem da bi bili zelo uspesni pri iskanju le teh.

Dilema št. 4 ali je zasluzek lahko opravičilo za neizpolnjevanje zakonov. Kot je meni znano je pri nas nabiranje tartufov prepovedano. Zatorej bi s temi dejanji kršili zakone. Morda pa z gojenjem le teh ne bi kršili zakona, zatorej predlagam bklemenu da o tem povpraša svojega pravnega svetovalca, hkrati bi pa še poprosil Tobija, če bi naslovil pismo z namero poslanskega vprašanja o tej tematiki kar neposredno na predsednika državnega zbora.

glede vponke pa: Ni dileme. Višam ponudbo na tri glaže šebese

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Pe Mar 31, 2006 1:12 pm

Tartufi so vsekakor dobra ideja. 8) Se bom pozanimal, ce bo stvar uspesna,je lahko nas naslednji projekt pridelava zabjih krakov.
:P
lp B. 8)


Vrni se na “Oglasi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov