kupim kolo za ene 50kSIT

tega in onega

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

kupim kolo za ene 50kSIT

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Sr Maj 31, 2006 3:33 pm

moj zvarjen in skrivljen kolo je omagal na poti iz Mleščevega v Lj, zato kupujem novo masino, jasno da cim vec za cim manj denarja 8), do tam nekje okol 50.000 SIT, ker vec zal ne privoscim tiskim, ki ne razumejo, zakaj so kolesa zaklenjena... ce gdo prodaja oz. opazi kaksen spodoben kolo v tem razredu (gorci, trek..) bom zelo vesel kaksnega nasveta, nekaj sem gledal na bolhi, pa priznam da se ne spoznam prevec na vse alivie in STX (kaj to pomeni dobro al slabo). Bodite lepo,

Marko

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Sr Maj 31, 2006 6:26 pm

Ojla Marko s temi bicikli prek oglasov se velikokrat zgodi, da so lopneni in zato se nam zdi, da je kolo zelo poceni. Sam sem si kupil lansko leto tudi eno kolo za 30.000Sit in ko sem ga privlekel dam mi brat povedal, da je kolo vredno vsaj 150.000SIT. Ko sem tega tipa mal bol povprašal sem izvedel, da je kolo ukraden nekje iz ljubljane! No kolo sem prodal naprej bratrancu, ki ga poreklo ni zanimalo sam pa sem sklenil, da je dobro malo potipati kaj od kje kajti kraje ne podpiram!! Samo toliko je pa res, da vsi niso barabe!
Janez

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Pe Jun 02, 2006 8:31 am

ja sej tega se zavedam in sploh ne podpiram. Tako da sem ob pregledovanju na bolhi in sorodnih oglasih ugotovil, da se ne da dobit pametnega kolesa v tem cenovnem razredu, ker ce je v osnovi neukraden hoce folk zanga skor tolk k je podoben v kaksni akciji v trgovini, ce je pa ugoden so pa mutni posli. S tem zadnjim se trenutno nisem srecal,se pa ob takih stvareh pocutim prav hecno, najraj bi te ljudi kar prijavil, sam nimam dost poguma, al se mi ne da s tem ukvarjat, al kaj in tako gre karavana naprej in lahko da mi bo ta isti clovek kmal ukradel se eno kolo. Zalostno, ker se zaradi tega stvari nikamor ne premaknejo.
Mal sen nagledal trek kolo v intersportu za 65KSIT, a je to okbajk in ce so kaksni "kuponcki" kje za kaksen dodaten tolar pousta.

LP Marko, ob gledanju oblacne prognoze


Vrni se na “Oglasi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov