bigfutke

tega in onega

Moderator: pigs

jankopot

bigfutke

OdgovorNapisal/-a jankopot » To Nov 28, 2006 2:17 pm

če koga zanimajo bigfutke, jih jaz nameravam enkrat v decembru zamenjat in kupit nove. s starimi ni nič narobe, edino mal daljše bi rabil za v hribe. možnost predhodnega testiranja. barva je zelo lepa in paše k vsaki bundi ali anoraku razen roza z bež črtami ne bi ravno šlo... :?
cena? ne vem, nove stanejo okol 20k sit, se pravi največ pol tega - stvar dogovora, zamenjam tudi za 20 kg marcipana!!!!
tel 040506425
lp
janko
ps, smuče so zlo izkušene, so ble že na kredarci in na grozloknerju :wink:

Bernarda
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Mar 04, 2005 12:59 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Bernarda » To Nov 28, 2006 5:01 pm

Veste, tele so pa res lepe. Majo še take nogice vspredi (če se prav spomnim). Je pa res, da k bež-roza jakni ne bi šle.

lp

Bernarda

Boris
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 4:27 pm

nova stilistka

OdgovorNapisal/-a Boris » Sr Nov 29, 2006 12:53 pm

Predlagam, da se Bernardo izvoli za Pigsovo stilistko, tko da ne bomo samo dobri in pametni ampak tud lepi!!!!!

Boris

Mateja
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:29 pm

OdgovorNapisal/-a Mateja » Sr Nov 29, 2006 9:30 pm

Ne samo za stilistko! Bernarda se je pravzaprav specializirala tudi za pospeševanje prodaje, a zaenkrat samo Jankovih športnih rekvizitov. Sicer pa Janko oglašuje le LEPE stvari. Samo spomnite se talepih gojzarjev!

Lp,
Mateja

P.S. Tudi jaz imam v spominu, da imajo tele bigfootke še prstke spredaj. Res so lepe!

jankopot

OdgovorNapisal/-a jankopot » Pe Dec 01, 2006 6:28 pm

hja, hvala za brezplačno reklamo!
sam se mal narobe spomnite, nimajo nogic spredi, so že 'normalne'
če koga moti res samo barva, jih lahko gratis pobarvam v črno - mi je še ostal malo barve od kolesa
lp
janko
ps. očitno se bodo res prodale, tako da ne odlašat s ponudbo


Vrni se na “Oglasi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov