USKOVNICA

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

USKOVNICA

OdgovorNapisal/-a irena » To Jun 07, 2005 5:13 pm

Dragi Pigsovci!
Kot sem vam že včeraj omenila, bo v soboto 18. 6. 2005 ena zelo važna obletnica in bi ta poseben dogodek rada obeležila z vami, obenem pa bi še primerno zaključili naša letošnja druženja na Viču in po gorah.
Zato vas vabim v soboto in nedeljo na Uskovnico, na mnogim že znano Mlako. Pripravite se za igre in hribolazenje kot se za nas spodobi. Priskrbela bom tudi kakšno prehrambeno reč. Sicer pa se pripravite na vse sorte, ker se bodo aktivnosti prilagajale trenutnim vremenskim razmeram.
Ker je v vas dovolj skavtskega duha potrebujete edinole spalke za spanje na seniku, pa tudi kakšen inštrument.
Za logistiko se bomo zmenili kasneje, ko bom seznanjena s približnim številom gostov, zato bi rada, da mi oddaste kakšen signal, če vas stvar zanima.
P.S. Dogodka naj ne spregledajo tisti, ki se morajo učiti, saj je bilo večkrat dokazano, da se na tisti nadmorski višini in lokaciji izjemno dobro študira.

Irena

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

OdgovorNapisal/-a frenkson » Pe Jun 10, 2005 7:05 am

Mene zanima :) V bistvu bi se morda prikljucil proti veceru, ako bi to bilo mozno, pa ce bodo moje pogajalske sposobnosti to uspele uredit :)

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Jun 10, 2005 7:39 pm

Vse je možno na tem svetu.
Irena


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov