"Zmagali smo"

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

"Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a Maja » Po Okt 26, 2009 8:53 am

»Zmagali smo!« je zavpil Pheidippides, prvi maratonec, po dobrih 42 km teka, se zgrudil na tla ter umrl. Če bi imel fant takrat možnost preteči »le« pol krajšo razdaljo (tako kot smo jo včeraj Tobi, Marko B. in jaz), verjetno ne bi umrl (kot tudi mi nismo) in bi mirno odkorakal naslednji dan v službo (kot smo to storili mi) :wink:

Z velikim veseljem torej sporočam vest, da smo včeraj zmagali tudi mi trije, saj je za nami ostalo natančno 21 kilometrov in 98 metrov. Tobi in Marko sta že stara maratonska znanca in sta razdaljo premagala seveda bistveno hitreje kot jaz. Onadva sta bila namreč že ali pa skorajda na cilju, ko sem bila ravno pri tabli z napisom 15 km :wink: Mene je pravzaprav najbolj skrbelo, če bom sploh zmogla, saj sem se na pot po ljubljanskih ulicah podala prvič. Na koncu pa je šlo super :D

In kako sem zmogla?

S programom treninga po mobilno/spletni aplikaciji moovme. S sms-ji me je »virtualni osebni trener« opozarjal, kdaj, koliko in kako naj tečem oziroma nasploh migam, da bom dosegla cilj, ki sem si ga zadala. Več o aplikaciji si lahko pogledate in preberete na http://www.moovme.net/.

Veliko težje pa bi šlo tudi brez super zaledne čete , ki sta jo sestavljali Damjana in Pija, ki sta me pripeljali in odpeljali, me nahranili pred in po teku ter oskrbeli vse bojne rane (ki pa jih na srečo ni bilo veliko) :wink:

Bodite v cvetju,
Maja

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

Re: "Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a anka » Po Okt 26, 2009 12:28 pm

Čestitke vsem trem,

pa tebi Maja še eno posebno, kot novinki. Kapo dol !

Damjana Cukjati
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Sep 04, 2009 11:23 am

Re: "Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a Damjana Cukjati » Po Okt 26, 2009 4:01 pm

Oj,

skrbele smo me rane, ki jih ni bilo! Tako sem navdušena nad Majinim suverenim tekom, da sploh ne najdem besed. V cilju je bila rahlo rdeča, prikorakala suvereno do mene... Kot da ni nič...
Z veseljem bi pripela fotke, vendar računalnik ne dopusti nobenih USB vhodov/izhodov. Ob priliki jih pripnem. Ujela sem dva polmaratonca, Marka pa žal v tisti gneči nisem opazila. Sicer sem bila na preži, a je bilo zaradi gneče že vse skupaj malo konfuzno :)

Lep pozdrav vsem.


Damjana

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

Re: "Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » To Okt 27, 2009 7:34 am

BRAVO MAJA!!

prvega ne pozabiš nikoli :wink:


Marko

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

Re: "Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a Maja » To Okt 27, 2009 7:53 am

:D :D :D

Čestitke tudi tebi, Marko in tebi, Tobi! Gotovo se človek spomni ne le prvega, ampak tudi vsakega naslednjega teka... :wink:

Res pa sem bila tako iskreno vesela tega uspeha, da sem ga morala deliti z vami!

Imam malo "musklfibra", ampak se mi vsakokrat, ko ga začutim, na obraz prikrade blažen nasmešek! :wink:

Moje veselje pa sploh ne bi bilo tako veliko, če ga ne bi mogla deliti z drugimi!


Bodite lepo,
Maja

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Re: "Zmagali smo"

OdgovorNapisal/-a Tobi » So Okt 31, 2009 3:49 pm

Maja, vse čestitke!!
Marko, imaš prav, prvega ne pozabiš nikoli! :)

tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov