Peš na Brezje

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

Peš na Brezje

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Sr Jun 15, 2005 8:54 am

Lep pozdrav vsem bralcem tega sporočilca!


Konec naslednjega tedna se gre iz Šentvida peš na Brezje vse, ki vas takle krajši sprehod zanima pridite v Šentvit pred cerkev ob 7h 24.6.05. Najprej bo maša nato pa se gre na pot vse skupaj se hodi sedem uric prehodi pa se okoli 43 kilometrčkov. Če ste se ustrašili tele številke nikar saj to res ni veliko sploh pa ne za PIGS-ovce. Tega romanja sem se udeležil že osemkrat pa se ne spomnim, da na Brezje nebi kakšen prišel. V soboto boste v ljubljani ob 9h saj je organiziran prevoz nazaj.

Lepo se imejte pa se vidimo. :lol:

Janez :wink:

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

popravek

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Ne Jun 19, 2005 10:33 am

Ura odhoda se je spremenila maša v Šentvidu se prične ob 8.30, odhod pa ob pol deseti uri zvečer

lep pozdrav

Janez

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Jun 20, 2005 10:57 am

Mislim, da je bolj verjetno, da bo maša ob 20.30 in ne ob 8.30, ker bi bilo do desetih zvečer predolg za čakat.

Lp, Tanja

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Jun 23, 2005 4:32 pm

Zaradi tehničnih razlogov veliko lažje kolesarim kot hodim, zato bom šel na zahvalno mašo na Brezje s kolesom. Pridružil se mi bo Marko P., vabim pa da se nama pridruže še kdo. Za vse zainteresirane ob 5:30 v soboto štartamo s kolesom iz Šentvida tako, da bomo ob 9:00 že pri maši. Po maši gremo še na Bled kjer se bomo skopali nato pa nazaj v Ljubljano.

L.p.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Jun 23, 2005 6:19 pm

domnevni pisec:
Janez Vegan

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

OdgovorNapisal/-a frenkson » Pe Jun 24, 2005 8:43 am

Anonymous napisal/-a:Zaradi tehničnih razlogov veliko lažje kolesarim kot hodim, zato bom šel na zahvalno mašo na Brezje s kolesom. Pridružil se mi bo Marko P., vabim pa da se nama pridruže še kdo. Za vse zainteresirane ob 5:30 v soboto štartamo s kolesom iz Šentvida tako, da bomo ob 9:00 že pri maši. Po maši gremo še na Bled kjer se bomo skopali nato pa nazaj v Ljubljano.

L.p.


Dragi gostje!

Po mojem mnenju boste zamudili maso, ki je po mojih izkusnjah ob 7-h. Tk da se le malo prepricajte, preden boste prepozni.

lp
Franci

Uporabniški avatar
merjasec
Prispevkov: 81
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:42 pm
Kraj: Spodnje Gameljne
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a merjasec » Pe Jun 24, 2005 11:11 am


Uporabniški avatar
kristinaraspor
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Mar 03, 2005 3:34 pm
Kraj: Vrhpolje

Prišli smo!

OdgovorNapisal/-a kristinaraspor » To Jul 05, 2005 8:23 am

No, eni smo pač zgodni - ampak ko sem končno prišla do interneta, moram obvezno povedati, da so tele Brezje prav en svojevrsten izziv. Predvsem za podplate in jezike - eni so prav neverjetni :lol: . Le na dve stvari moram opozoriti vse, ki boste drugo leto šli:
1) TEK je odlično zdravilo za utrujene noge - šprint zadnjih 500 m je bil pa vrh;
2) Pred mašo se ne zadržujte pred vhodnimi vrati, da ne pride mimo kakšen frančiškan, se spomni, da vas od nevemkje pozna in vas zadolži za premikanje prosojnic naprej - jaz pa sem si že rezervirala tako udoben stol čisto odzadaj ...

In zvezd je bilo ogromno.

Kristina


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov