Pobožne želje...

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
David
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:17 pm
Kraj: Nova Gorica

Pobožne želje...

OdgovorNapisal/-a David » Po Dec 14, 2009 11:51 pm

V ponedeljek 7.12., sm se spravu malo hodit. Zaradi slabe napovedi sem se odpravu po poznani poti na kokrško sedlo. Tam sm ugotovu, da ni taku slabo kukr so napovedovali, tako da sm se odpravu na Grintouc. Na začetku se mi je zdel sneg zadosti uredu in sem šou po sredinski grapi (ne vem kako se kliče, če se sploh). Edino na koncu je ratalo zanimivo, ker je bil sneg nepredelan in sm se mogu skobacat in pregazit desno na greben. Dol pa na okoli.
In ker se vreme še ni hotelo poslabšat sm šou do bivaka pod grintoucem (po poti sm ugotovu da sm precenjeval svojo kondicijo). Tam sm odložu opremo in se spravu lovit zadnje sonce pod štruco, da bi vidu, če bi se dalo kje varno zlest gor, da ne bi dvakrat hodu po isti poti, ko bom šou na skuto :D . In tle se je usavilo pri pobožnih željah, ker sm teku do bivaka, da me ne bi ulovila megla in noč. Ni blo pet minut, ko je začelo pihat in snežit! Pa sploh ni zgledalo tako slaboooo! Noč je bla zanimiva - zbujanje ob sunkih vetra in prepričevanje samega sebe, da bo jutro kukr iz šklatlce. Pa ni blo. Kukrkoli mi je drugo jutro ratalo zlest po megli in snegu do cojzove in po dežju do avta.

Blo je super in neponovljivo, vseeno pa ne bi glih usaki dan delu tega.

Pa še par slikc:
Priponke
IMG_0003.jpg
Pogled na grintouc.
IMG_0017.jpg
Res fensi super in sploh dobr in moderen bivak. Res je dobro izolira, samo veter ga trese.
IMG_0029.jpg
Pa pogled na štruco in skuto (a ni fajn vreme?)
IMG_0031.jpg
Še ena večerna/popoldanska.
IMG_0036.jpg
In jutro kot iz škatlce... /*nekaj besedila manjka/

Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov