Bela spica ali Struca

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Bela spica ali Struca

OdgovorNapisal/-a marek » Če Jul 14, 2005 10:28 pm

Naslednji teden imam cas in sem pripravljen dva/tri plezalca/e/ke (morda z Gregom) peljat plezat nekaj lazjih plezalnih smeri v obmocju Kamniskih Alp(Struca,Skuta,Kogel) ali Julijskih(Bela spica). Ce bi sli, bi sli za dva ali tri dni. V zameno za vodstvo, mi vodeni zrihta hrano in krije stroske prevoza. Jaz pa zrihtam opremo ter skice. Zainteresirani se mi javte na mesage do ned do 18.00,
lp marko

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jul 16, 2005 7:10 am

Ojla.
Marko, kaj pej tisti, k tvoje telefonske nimamo? ker jaz bi prou rada sla zraven, ce ni ze prevec zasedeno in ce moje pl.znanje ni preskromno za te gore.
marija

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Ne Jul 17, 2005 9:25 pm

Ojla,
plezat se bo v primeru ugodnega vremena ta teden slo 8) in sicer enkrat po torku. Sam tok, da vsi zainteresirani racunate :!: . Ker pa je veliko interesentov, je zdaj aktualna tut enodnevna tura: Slovenska smer v Triglavu(750m ocena II/III-), kjer vecinoma le hodis :cry: in se le na 5-6 mestih varujes :lol: . Skratka, bom v pon zvecer poklical vse, ki ste se mi javli :wink: ,
lp
markoP

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Slovenska v Triglavu

OdgovorNapisal/-a marek » To Jul 19, 2005 6:35 pm

Ojla,
jutr gremo pigsovci v Slovensko smer v Triglavu. Odhod je ob 5.00 izpred viske cerkve. Potrebna oprema za vsakega: celada, primerna obutev(gojzarji ali superge + plezalke za morebitni kaksen detajl, ni pa nujno), maticarka, prusih ali gurtna, pl.pas. Za vrvi bo poskrbljeno. Kdor hoce iti, naj se kar zjutraj prikaze na Vicu ali ob 6.27(predhodne prijave niso potrebne),
lp
marko

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Jul 21, 2005 10:25 am

Hvala vsem plezalcem v sredo za lep dan in pozitivno klimo. Vsi ste se odlicno odrezali, predvsem sem pa zadovoljen, da skoraj nic nismo metali kamnov na spodnje plezalce, kar je za tako skupino kar obicajno. Hvala pa tut Krzicevim tiste palacinke, ki so se izrodile v cel piknik, razne sladice, no pa tut palacinke so ble.
marko


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov