Slovenska smer

športne aktivnosti

Moderator: pigs

JanezV
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Mar 23, 2007 11:30 am

Slovenska smer

OdgovorNapisal/-a JanezV » So Okt 15, 2011 9:53 pm

No pa sem tudi jaz prišel na svoj račun letos.
Končno sem se do sitega naplezal Slovenske smeri.
Vse skupaj se je začelo nekako tako, da sem mami od Špele povedal,
da si želim splezat Slovensko in ona je dobila idejo, da jo je plezala pozimi in da me lahko pelje čez.
No ker sem se v Slovenski že enkrat izgubil, sem jo s svojimi pomisleki prepričal in najela sva vodnika, pri katerem je ona redna stranka
(plezala sta Materhoren, Glozglokner, Nemško...). Tako smo se Avgusta podali ona, vodnik in jaz po Slovenski. Smer je bila ravno tako lepa kot pred leti, ko nas je vse skupaj peljal plezat Janez Kržič. No nakoncu dneva sva dala vodniku še vsak 120 EUR (dal je nekaj popusta ker sva bila 2) in zadovoljni smo odšli domov. Vendar tukaj zame še ni bilo konec letošnjega plezanja Slovenske, že čez 1 teden sva ponovila smer v upanju, da sva si jo dobor zapomnila in sva si jo zapomnila. Ker sem bil nad dejstvom, da znam prit čez slovensko zelo navdušen, sem čez 14 dni vzel po tej smeri še Uroša Šalića. Nazadnje pa sem jo splezal še v začetku okobra.

Letos avgusta in septembra in oktobra sem se kar 4x podal po smeri, ki je za marsikoga izmed vas šoder, mene pa navdošuje, mi je lepa in se je nikakor ne naveličam.

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

Re: Slovenska smer

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Po Okt 17, 2011 2:56 pm

super! cestitke! pri meni ima tudi slovenska posebno mesto, bolj zaradi zgodovinskih razlogov :) sedaj jo mors pa se dol enkrat splezat :lol:

A bos tut kake slikce prilepil?
pozdravcek!
Come out of the circle of time // and into the circle of love.

JanezV
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe Mar 23, 2007 11:30 am

Re: Slovenska smer

OdgovorNapisal/-a JanezV » Po Okt 17, 2011 3:20 pm

Hvala za čestitke.
Slik imam bolj malo, pa še te so bolj sabe tako, da jih nebom objavil.
Dol pa tudi dvomim, da se bom kdaj spravil splezat slovensko smer. Takšne podvige bolj prepuščam entuzijastom.

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

Re: Slovenska smer

OdgovorNapisal/-a anka » Če Okt 20, 2011 5:25 pm

Čestitke Janez,
dobro si to opravil in napisal.

*zdej se še jst priporočam:)


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti