Triglav

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Triglav

OdgovorNapisal/-a marek » Ne Sep 13, 2015 12:17 am

Iščem kandidate, ki bi se v enem dnevu podali iz Ljubljane na Triglav in nazaj. Aja - s kolesom, drugače ni 'fore'.

Številko imam še vedno isto, Marko

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

Re: Triglav

OdgovorNapisal/-a Maja » Pe Sep 18, 2015 1:27 pm

Ej, Marko,
dober si, da imaš ob treh otrocih tolk kondicije. Al pa ravno zato.

Moj domet je trenutno kakšna Šmarna gora. Al pa s kolesom do centra, hehe. Ampak bom natrenirala - Dominik teče vedno hitreje.

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Re: Triglav

OdgovorNapisal/-a marek » So Okt 03, 2015 7:04 pm

Ah Maja, očitno je tudi moj domet nekoliko manjši kot sem sprva mislil. Seveda sem se na turo podal, a mi ni zneslo čisto po načrtih. Načrt je bil sledeč: s kolesom do Rudnega polja in od tam na vrh in v obratnem vrstnem redu nazaj. Prepričan sem bil, da bo vse skupaj le mala malica in tudi časovnica bi se mi lepo izšla, a se je na sestopu s Planike oglasilo levo koleno, ki je začelo protestirati, da ima vsega dovolj. Začelo je vse bolj boleti in posledično sem se do Rudnega polja dobesedno privlekel. Na Rudnem polju sem zato izkoristil polovičko v obliki prevoza, ki mi ga je prijazno ponudila Sara, za kar sem ji še danes zelo hvaležen. Sicer pa je bila tura lepa, sploh kolesarjenje ob luninem mrku, malo manj je bil lep pokljuški klanec, sam vzpon pa je bila tudi poezija, ki je bila na vrhu okrašena z vetrom, snegom in zaplatami ledu. Ko pa sem se začel že veseliti sestopa in nato še kolesarskega spusta do Bleda, pa je prišlo to zmešano koleno. No, za mano je ena izkušnja več. Morda pa naslednjič izberem drugo izhodišče?

Lp, Marko


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti