ALI JE KDO ZA 6-8 DNEVO KOLESARJENJE OKOLI BLATNEGA JEZERA

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Janez V

ALI JE KDO ZA 6-8 DNEVO KOLESARJENJE OKOLI BLATNEGA JEZERA

OdgovorNapisal/-a Janez V » Sr Sep 14, 2005 11:10 am

Ali je kdo za 5-6 dnevno kolesarjenje prihodnji teden po Madžarskem. Če je me naj pokliče.

nina

OdgovorNapisal/-a nina » Po Mar 27, 2006 8:57 pm

zivjo!

Mene pa zanima ce ste pol sli kolesarit okoli blatnega jezera in kako je bilo?Kr tudi sama nameravm iti kolesarit tja in bi mi vsaka info prav prisla.

lp

nina

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » To Mar 28, 2006 12:37 pm

Nebi ti moral povedati ker nismo šli kolesarit (človek obrača Bog obrne). Sta pa šla leta 2000 kolesarit Metod Sečnik in Matic Jesenšek. Kolikor je meni znano sta se imela fajn pa še poceni sta prišla čes.

Janez V

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Mar 30, 2006 2:00 pm

Ja jst sm tut pred ene 6-8 leti tut okoli Blatnega jezera kolesaru. Je pa tko, da kampi so kar pogosti (vec jih je na J strani jezera kot na S, a eni nimajo tople vode za tusiranje). Pa se to - po j starni je zelo dobro urejena kolesarska steza, medtem ko se po s strani kolesari po navadnih regionalnih cestah (mal gor, pa mal dol). Pa se ena razlika glede na s-j (ceprav ta orientacija ni cisto tocna) - na j strani okoli mesta Vors postopajo celo prostitutke, tko da imas vsega in svasta. Le globina Blatnega j. takrat res ni bila velika, kajti kar dolgo (vsaj 1km od obale) globina premore le kaksnen vertikalni meter. Drugace pa je hrana zlo poceni in zato je treba kar precej na linijo pazit,
lp
marko

nina

OdgovorNapisal/-a nina » Po Apr 03, 2006 5:20 pm

Ful HVALA za vse odgovore!
Bo treba sprobat. :D

lp


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov