Kranjska poč IV, 250m,2-3h

športne aktivnosti

Moderator: pigs

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

Kranjska poč IV, 250m,2-3h

OdgovorNapisal/-a miha » Ne Okt 30, 2005 4:33 pm

Petek po službi oz. faksu. Hm...kaj početi. Ja najboljš da gremo plezat.
In smo šli: Marko P., Gašper,Nejc in jaz.
Ob 14.30 smo bili še v Vodicah, ob 15.45 na Vršiču in približno ob 16.30 vstopili v steno. Ja nič kaj razveseljivo, da vstopaš v steno ob koncu dneva. Pa smo si rekli: "takle mamo in smo šli".

Na našo srečo je Nejc v tej smeri že plezal, tako da težav z orientacijo nismo imeli in tudi plezali smo razmeroma hitro. Proti koncu smeri smo lahko občudovali škrlatne barve, ki so se risale na okoliških vršacih: Prisojnik, Škrlatica...ob prižiganju prvih zvezd pa smo iztopili iz smeri. Za spomin smo naredili nekaj fotk. Sledilo je prečenje pobočja v smeri Mojstrovke in nato "tek" po melišču navzdol. Ob 20.00 smo bili vsi zopet na Vršiču.
Za nami je bila res sproščena in uživantska plezarija. Še vsega vajeni Marko, je rekel: "takole lepo pa že dolgo ni bilo v hribih". :D


lp

Miha

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Sr Nov 02, 2005 11:17 am

Takole lepo pa ze dolgo ni bilo v hribih - to velja se za zadnji cel vikend, kajti Vrsic me je v pet tako prevzel, da sva se z MarijoK tja odpravila se za dva dni(ned,pon). Splezala sva Ajdovsko Frizuro ter Zahodni greben v Prisanku ter Jesenisko smer ter Kranjsko poč v Nad šitom glavi, kjer sva srecala se Lajevce (nejc,eva,klemen,primoz), ki so ta dan plezali v Derzajevi smeri. Ni kaj, lep vikend - vreme je bilo krasno, kuhanje in spanje v avtodomu pa je le bilo se pika na i.

Ampak kot vem nismo edino mi uzivali ta vikend, kajti Luka je bil v palki, franci je plezu v kosutnikovem turnu, veliko pa se jih je potepalo po z julijcih. Skratka, cakamo porocila.

Bil je res lep vikend
markoP

Bernarda
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Mar 04, 2005 12:59 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Bernarda » Sr Nov 02, 2005 6:27 pm

Tudi Istrska plezališča je ta vikend obiskalo veliko Slovencev - med njimi tudi jaz. meli smo super plezarijo - kjub gneči smo zlezli lepo število smeri.

lp

Bernarda


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov