Na Stol v soboto

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

Na Stol v soboto

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Če Feb 02, 2006 8:44 am

zijo,

z majo kaniva v soboto iti na Stol, kraj in ura se nista dolocena, vec nas bo lepse bo.

sicer ne vem kaksne so razmere, pot v osnovi ni izpostavljena, potrebna pa je osnovna zimska oprema. Naj me popravi kdo ki je bolje obvescen.

Marko

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Pe Feb 03, 2006 11:06 am

Jest bi šel tudi!
Sicer sem trenutno doma (na dolenjskem), tako da bi moral danes pred večerom vedeti ali gremo ali ne, da pridem v Lj.

Če se kaj dogovorite mi prosim sporočite na tel.: 041/859-983

Peter

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Po Feb 06, 2006 5:12 pm

stol odpadel zaradi lenobe...

od kje pa si ti na dolenskem, ker midva midva sva iz Mleščevega pri ivančni.

čeprav sem skenslal jalovec, imam muskafiber v rokah in v nogah, tako da se bo akcija :roll:

ajde
Marko.

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » To Feb 07, 2006 5:45 pm

Jest sem pa iz okolice Žužemberka
Med Žužemberkom in Dvorom zaviješ levo za Ajdovec, Frato, Veliki Lipovec (okol 10 km).
To bo to!

Bernarda
Prispevkov: 30
Pridružen: Pe Mar 04, 2005 12:59 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Bernarda » Sr Feb 08, 2006 6:44 pm

Da naute samo filozofiral kje je kdo doma. Jst sm pa tm vsak dan najmanj 4h ure v službi, natančneje v Zagradcu. :roll:

Bernarda

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Feb 09, 2006 1:25 pm

Ker ste se ravno vrgli na Dolenjsko. :roll: Hm, jest sem pa tam lani kolesarila. Pa baje imajo tam tudi cviček in enega ultramaratonca, ki namerava na Everest. Aja, pa tut sodelavko mam z Dolenjske.
:lol:

Lp, Tanja

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Feb 09, 2006 2:21 pm

Zaenkrat tut jst zivim v krajih, kjer kr precej pojoče zavijajo - to je tm nad vasjo Dobravica in pod Golim - na Škriljah. Nas pa vcasih tut kaksen medved obisce, drgac se mamo pa v teh krajih kr lepo. Je pa sla sosedova Francka prejsnji teden v trgovino v Ljubljano, kjer je se enga prjatla Dolenca srecala (res da se je ta pisal Dolenc, ki sicer živi na Gorenjskem, ampak pa ta Dolenc pozna enga k je z Dolenjske). Drgač pa sam nimam nobenga k bi bil moj prednik z Dolenjske, pa tut sam na Dolenjsko nisem nikdar hodu v šolo (čeprav sm se zanimu za gimnazijo v Stični, ampak sm poj zvedu da je tam ni, je pa v Ivančni Gorici). Če pa koga še kaj zanima o raznih zanimivih stvareh in podobnem sranju - potem naj pa kar men na zs piše, pa mu bom še kaj povedu,
lp
marko

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Feb 10, 2006 7:51 am

Tudi jaz imam kolega iz Dolenske. Je tipicni predstavnik svojega kraja. Ze pri 8 letih je zacel redno uzivat cvicek, a takrat je se nekako drzal mejo neskodljivega uzivanja alkohola (10 litrov na teden). A z leti je svoje pilvske navade stopnjeval. Pri 18. je s pitjem ze prav pretiraval. Pri 20. so mu odpovedala jetra tako, da sedaj zivi brez njih.
Danes njegov deloavni dan zgleda kot dan vsakega Dolenca. Ob 6:30 vstane se odpravi na siht, kjer je do 16:00. Ko pride domov pretepe svojo zeno in gre v zidanco, kjer prezivi preostanek dneva

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Feb 10, 2006 1:59 pm

Moj sosed pa vstaja ob 7.00 in pride domov ponavadi ob 16.00 domov. Zene ne tepe, ker je nima, alkolhol pije zmerno, popoldne je pa ponavadi na jagi(sej veste - medved pa to). Je fejst samski fant, tako da ce me zenske obiscete - potem ga lahko spoznate. Ce pridete kmalu spoznate še njegovega psa Benija. Priložnost izgubljena ne vrne se nobena, zato - pohitite!

Je pa Francka že spet šla mal u mesto, a se še ni vrnila, zato tut ne vem, če je tokrat tut kakšnega Dolenca srečala (mogoče je pa Gorenjca).

Skratka, spoznajte simpatičnega soseda!

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Po Feb 13, 2006 11:35 am

Ma, jest pa mislm, da je najhujs, ce je clovek kombinacija dolenjca pa stajerca. Mam ene par takih kolegov, tud aklemen je med nijmi. :?

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

OdgovorNapisal/-a frenkson » Po Feb 13, 2006 11:39 am

A kdo ve, a je mogoce Grega tut dolenjc??


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov