Tekmovanje velikih ust

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
kristinaraspor
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Mar 03, 2005 3:34 pm
Kraj: Vrhpolje

Tekmovanje velikih ust

OdgovorNapisal/-a kristinaraspor » To Maj 23, 2006 5:22 pm

To nedeljo vsi vabljeni na cesnje v k nam domov v Vrhpolje v Vipavski dolini, kjer se bo odvijalo ze drugo PIGS tradicionalno tekmovanje velikih ust (kdo spravi vec cesenj v usta). Pa cimbolj zgodaj pridite, da prehitite ptice!

Kristina

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Sr Maj 24, 2006 6:34 am

hmm :? tolk sem treniral na koncu ze z jabolki pa sedaj zgleda da ne bom mogel obraniti naslova... :cry: mogoce so pa to samo kvalifikacije?!

uzivajte,

MarkoB

Uporabniški avatar
kristinaraspor
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Mar 03, 2005 3:34 pm
Kraj: Vrhpolje

OdgovorNapisal/-a kristinaraspor » Sr Maj 24, 2006 3:29 pm

Joj, Marko, nasa Ana bo kar razocarana, ker je tudi ona trenirala vse leto, da bi se izkazala na domacem terenu! Tekmovanje je kar v nedeljo, ker pa bom jaz cez vikend doma, je mozen tudi trening od petka dopoldne naprej. Kvalifikacije bodo potekale vzporedno.

V glavnem: pridite, da gremo se kaj plezat! Gradiska tura ima nekaj cudovitih vecrastezajnih, ki sem jih tudi sama sele pred kratkim odkrila.

Za vec informacij pa me lahko poklicete na 040 18 78 44.

Lp, Kr.

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

kolesarjenje do češenj

OdgovorNapisal/-a irena » Pe Maj 26, 2006 6:37 pm

Jutri gre ena ekipa h Kristini na češnje s kolesi. Iz Šentvida odrinemo ob 15h, prespali bomo na gradu, v nedeljo se bomo udeležili češnjevega tekmovanja, potem pa odbiciklirali nazaj. Če koga zanima, naj premisli v kaj se podaja.
Irena

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

OdgovorNapisal/-a frenkson » Po Maj 29, 2006 8:04 am

Ja bil je lep dan, z elementi vsega, sprehodom, češnjami, fajn družbo, lepimi kraji, edino tekmovanje je odpadlo zaradi tehničnih problemov. Češnje so pa res vrhunske.

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Po Maj 29, 2006 3:51 pm

frenkson napisal/-a:Ja bil je lep dan, z elementi vsega, sprehodom, češnjami, fajn družbo, lepimi kraji, edino tekmovanje je odpadlo zaradi tehničnih problemov. Češnje so pa res vrhunske.

Vse je res!

Tud plezarija je bla v redu, pa sobotni večer tudi :twisted: (podrobnosti sledijo od udeležencev, ki so stvar doživeli bolj čustveno) :o .

Kar se pa tekmovanja tiče mislim, da je bil eden boljših, če ne najboljši rezultat postavljen po plezariji, ko je BKlemen izpljunil :arrow: reci-piši 26 koščic. Vse čestitke!!! Tudi Franci Z se je približal številki 20, boljši rezultat pa so mu preprečile koščice, ki so lepo potovale z češnjami v želodec :oops: .
Se zgodi tudi najboljšim :D .


Če so podatki pomanjklivi oz. napačni, naj me kdo kar popravi!

Lp
Peter

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Maj 29, 2006 9:54 pm

tudi kolesarjenje je bilo izjemno, kako smo zmagale vse klance bi moralo iti v kroniko, sicer pa je bil cel izlet tako fajn, da ga lahko takoj ponovimo, razen spanja v divjini, ker so grozne žvali.
Irena

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Sr Maj 31, 2006 10:18 pm

5er napisal/-a:Kar se pa tekmovanja tiče mislim, da je bil eden boljših, če ne najboljši rezultat postavljen po plezariji, ko je BKlemen izpljunil :arrow: reci-piši 26 koščic. Vse čestitke!!! Tudi Franci Z se je približal številki 20, boljši rezultat pa so mu preprečile koščice, ki so lepo potovale z češnjami v želodec :oops: .
Se zgodi tudi najboljšim :D .


Če so podatki pomanjklivi oz. napačni, naj me kdo kar popravi!

29 stevilka je taprava...


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov