U takmašnih čevljih na Dobrčo

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
frenkson
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:03 am
Kraj: Log

U takmašnih čevljih na Dobrčo

OdgovorNapisal/-a frenkson » Sr Okt 18, 2006 7:59 am

Pražnji niso bili le čevlji, tut hlače. Zavoljo zadrege so hribovske hlače ostale v ruzaku. Pa nisem bil edini. Še veliko lepše odeta narava me je pozdravljala. Beseda se je vrtela o različnih temah, najbolj mi odzvanja tista o duhovnosti. Vzrokov je več, morda to da sva bila popreje v Marijinem objemu pri maši, morda neznansko konkretna beseda v evangeliju, ki ne pušča dvomov. morda tema, ki naju čaka v skupini za pripravo na zakon ali pa dejstvo, da ta beseda že dolgo dobila mesta med nama.

Na vrhu naju ni pričakal kristalno jasen pogled, pravzaprav je bil dokaj meglen, nejasen. Je bil pa zato kristalen pogled na marsikatero vprašanje v najinem odnosu, tudi spor s prijateljem (upam da ne bivšim) dobi v luči evangelija novo dimenzijo, predvsem pa vabilo k prodaji svojega premoženja - ponosa, ki me zavira v poti k Njemu in k Tebi.

O težavnosti najine smeri bi težko govoril s cifro, tako suhoparno izpade. Doslej sem plezal samo štirke. Ampak tale je bla veliko težja. Veliko bo kar pravšnja beseda, s plusom ali brez. Samo ko si navezan je lažje. Marija varuje konkretno.

Lep dan je bil...

Franci

PS: Gojzarji so zavoljo Francijeve skleroze samevali v kotu

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Sr Okt 18, 2006 9:21 am

Francija za Pigsovga 'literata'!

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Sr Okt 18, 2006 8:51 pm

Franci iskrene čestitke!
Janez

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Pe Okt 20, 2006 10:52 pm

Kdor zna pa zna!!! :D 8)

Lp, Janez


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 73 gostov