Plesne tečaj bo...

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

Plesne tečaj bo...

OdgovorNapisal/-a 5er » Sr Mar 14, 2007 3:44 pm

Tako, po enkratnem obisku ene izmed najbolj priznanih plesnih šol v Ljubljani (zgolj nadomeščanje), me je dokončno premaknilo. Se tisti večer sem si reku: ˝Ma, dej ne pust, da taki grebeži v plesnih šolah pobirajo mastne pare od tvojih prjatlov, pol pa jih učijo štancat kao plesne koreke (štirkrat na mestu, štirkrat v nazaj, štirkrat v levo, štirkrat naprej... in polej vse ponavlaš, dokler se komad ne neha-upaš le, da cd ne preskakuje)˝. Pa bog ne daj, da se premakneš s svoje namišljene kocke, ker si kmal komu napoto (kaj za vraga je pa plesna smer?).


Torej z Majo organizirava začetni plesni tečaj za PIGSOVCE in vse ostale, ki si upajo priti zraven!

Ne vem točno, kaj vse je Marko povedal v ponedeljek na srečanju, vendar je stvar taka, da:

-zajemajo plesne vaje učenje osnovnih plesnih korakov 8 (standardnih in la plesov);

-trajale bodo po 1 uro in pol in bodo potekale v AD,

-bodo v tem sklopu vzeti žačetni koraki in se bo program prilagajal znanju udeležencev;

-začnejo se ta ponedeljek, 19.03. ob 20.00 (da se tistim, ki radi tudi plezajo, termin ne pokriva z Lukatovim terminom na stenci);

-cena tečaja je 10 € na osebo-zgolj zaradi resnosti (izkupiček gre v celoti v PIGS blagajno). Denar naj nikakor ne bo razlog, da se tečaja ne udeležite;

-pridite s soplesalci/soplesalkami.

Ker je pogoj, če se hočes da ti od učenja tudi kaj ostane, da ta sklop poteka čim bolj enakomirno in vsaj enkrat na teden iščem predloge oz. povratno informacijo kdaj naj bi bile v tednu, ko bo pigs srečanje. Za enkrat so možnosti:
-petek ob 20.00,
-torek ob 20.00,
-ponedeljek ob 18.30, pa do srečanja (v primeru, da ne bi bilo tistih, ki hodijo plezat).

Torej z besedo na dan. Predlogi so dobrodošli.

Tisti, ki ste me ves čas spraševali kdaj bodo plesne, sedaj je vaša priložnost, zato jo zagrabte, če hočte; če ne, me nehajte spraševat! :D

Lp,
Peter 8)
Bolje da ti ostane klin v poki, kot grif v roki!

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Če Mar 15, 2007 2:14 pm

Pero, zakon! 8)

Plesna in gorniška skupina :wink:

A preplesavanja bodo tud (za tiste ki naj bi ze nekaj znali....)?

Marko

aklemen
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 10:55 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a aklemen » Pe Mar 16, 2007 4:51 pm

oj :lol:
jst navijam za petkove vaje mi zelo ustreza.

Pa pomooje tud B. K.-ju tudi.
lp KA

marijaB
Prispevkov: 23
Pridružen: Pe Jan 06, 2006 11:00 am
Kraj: Zalošče

OdgovorNapisal/-a marijaB » Pe Mar 16, 2007 9:34 pm

Pozdravljeni!

Glede na to, da bosta Maja in Peter namenila svoj dragocen čas za nepridobitno dejavnost in tekom tečaja vložila veliko truda in potrpežljivosti bodočim izurjenim plesalcem, vas vabim,
da se vedemo ogovorno do sebe in z ozirom do obeh izvajalcev, ter z zapisom svojega polnega imena potrdimo "vpis" in redno prisotnost na urah.
Tako bomo Maji in Petru tudi omogočili lažje koordiniranje in izpeljavo celotne zadeve.

Prijavljam: Toni Kos - Marija Baša

aklemen
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 10:55 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a aklemen » Pe Mar 16, 2007 11:38 pm

marijaB napisal/-a:
z zapisom svojega polnega imena potrdimo "vpis" in redno prisotnost na urah.


Pozdravljena Marija, Maja, Peter in vsi, ki tole berete.
No Maja in Peter ce se nista uspela razvozlati moje identitete jo bom zdaj. Sem Klemen Arlič, živeč na..., ne vem pa ce bom mogel redno obiskovati vaje (moznost zame je samo v petek, kot se da razbrati ze iz prejsnega baje nepopolnega sporocila).

p.s. (je dovolj Marija al more bit brez unih pik :?: ) :oops: :wink: :oops:
lp KA

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a irena » Ne Mar 18, 2007 8:23 pm

Pozdravljeni vsi!
Spet se vračam med žive in mi je zelo všeč ideja plesnih, še bolj pa bo, ko bo prišlo do realizacije. Načeloma se nameravam udeležiti, vendar potrebujem še soplesalca, zato, če je kje kakšen soplesalec naj me nemudoma obvesti.
Pa lep pozdrav!
Irena

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Sr Mar 21, 2007 1:45 pm

V ponedeljek smo imeli prvo plesno vajo in nekateri bomo korake ponavljali še v petek ob 20h pri Neži in Vesni, tako da, če si želiš osvežiti vzeto, ali če si v ponedeljek manjkal-a in ne veš kaj smo vzeli, potem se oglasi kot že rečeno pri Neži in Vesni. Naslednjič je treba bojda na vajah vzeto v ponedeljek obvladati.
Prav tako vabljeni vsi, ki niste uspeli najti soplesalca-ke, kajti v pet bi se to znalo urediti. Imamo pa naslednjič plesne v torek (torej - obetajo se 4 plesni pon in 4 plesni tor). Skratka,
Marko

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

sprememba lokacije

OdgovorNapisal/-a irena » Sr Mar 21, 2007 7:18 pm

Pozor!
Ker imata Neža in Vesna le malo prostora, zainteresiranih ponavljevalcev in željnih dobre družbe pa je več, bodo ponavljevalne vaje kar v Antonovem domu v nam že znani učilnici.
Ura: 20 h.
Pa lep pozdrav do petka.
Irena

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » Sr Mar 21, 2007 8:10 pm

No torej, sem Anka, ki bi hodila na te plesne vaje, če pa je kje še kakšen plesalec brez plesalke, pa bom hodila toliko verjetneje. Če prav razumem-naslednji teden v torek.
BISTVO: plesalec brez plesalke, če bereš-hajho (s tem da ta petek-jst ne-sicer pa po dogovoru 8) )
Lp anka

aklemen
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 10:55 am
Kraj: Ljubljana

bogi Janez Vegan

OdgovorNapisal/-a aklemen » Če Mar 22, 2007 12:39 pm

:cry:
včeraj po maši je ves otožen :cry: pristopil zgoraj imenovani človek in rekel, da ne more it na plesne vaje, ker nima soplesalke. Da pa je mera še zvrhana, se pa še logirati ne more na forum tako, da še tukaj ne more potožiti nad svojo težavo. Zato sem jaz ( 8) dobra duša 8) ) priskočil na pomoč in : dekle ki si želi nepozabnega plesalca, ki bi te urno vrtel na plesnih vajah, pokliči Janeza. Je priden fant, dobro situiran, lepo uzgojen in ,... Zato hitro zavrti 040/943435 in si najdi najboljšega plesalca še preden si ga najde katera druga.[/b]
lp Klemen

p.s. pa administrator a se da urediti da bo imel Janez dostop do foruma????? :?: :?: :?:
lp KA

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » Če Mar 22, 2007 1:10 pm

Aaaa, to je pa en od Janezov A-Ž, pa še cifra mi je že znana :wink: , tako da vem na katero črko (1-25) priimka sliši.

aklemen
Prispevkov: 20
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 10:55 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a aklemen » Če Mar 22, 2007 1:32 pm

Ja sej v naslovu piše za koga gre :idea: :idea: :idea:

LP A. Klemen
lp KA

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » Če Mar 22, 2007 1:54 pm

...pa res , sej si lepo napisal, sam jst bi še očala rabla 8) 8) 8)

Uporabniški avatar
kristinaraspor
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Mar 03, 2005 3:34 pm
Kraj: Vrhpolje

petek

OdgovorNapisal/-a kristinaraspor » To Mar 27, 2007 1:41 pm

Ocitno je res nekaj sorodnega med plesanjem in plezanjem, da je ples Pigs-ovce tako zelo prevzel =).
Eno vprasanje imam: Bo preplesavanje tudi ta petek? Tudi ob 8h v Antonovem domu?

Lepe pravljicnopomladne dni in vsem cestitke za prvi dan pomladi!
Kristina

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Če Apr 05, 2007 10:39 am

Še en plesni oglas

Fant, prijeten kurje vaščan, dobro vzgojen, brez predsodkov, vzdržljiv, išče prijetno dekle za srednje resno plesno zvezo v plesni šoli PiGS.
Ponudbe pod šifro motokultivator :D

Ni kaj, letos je izjemna bera porok in ohcetov. Je potrebno biti v formi :D


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov