kraja nahrbtnika!!!

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

kraja nahrbtnika!!!

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Ne Mar 18, 2007 6:30 pm

Čez vikend sva se z Mirjam malce sprehajala nad Logarsko dolino. Zgodila se je nama ena večja neprijetnost. Ko sva se včeraj zjutraj, sobota 17. marec, povzpela na Olševo sva si zaželela, da zvečer prespiva v Potočki Zijalki. Ker si mi ni dalo zvečer še enkrat nosit nahrbtnika, sem ga skril v jamo, nato pa sva odšla v dolino kjer sva imela neke opravke na župniji. Zvečer se še enkrat povzpneva gor pred jamo in ko se odpravim po nahrbtnik ugotovim, da ga ni več. Ja, očitno si ga je nekdo prilastil. Naprošam vas če najdete kje na oglasnikih kakšno robo ki sem jo spodaj naštel, da me pokličete. Hvala!

Dva fotoaparata EOS 300, batterypack, objektivi: 17-35 2,8, 28-105 2,8, 28-90, 70-200, dve torbi za aparate, en kup akumulatorskih baterij, ruzak deuter 65+15l, očala adidas evolution, očala julbo, gorilec+posoda+bombica+pribor, švicarski nož, ročna žagica, armafleks, spalka ABS 1000. No bilo je še nekaj malenkosti ki pa ne stanejo toliko.

Ali se sploh še da zaupati in puščati nahrbtnik v hribih?!
Janez

az
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 20, 2006 10:44 am
Kraj: Tacen

OdgovorNapisal/-a az » Ne Mar 18, 2007 7:57 pm

hja sicer ne bi smel biti jaz tu neki pameten
(jame pa pivo pa tko... :wink: )

samo je pa razlika če igraš na zaupanje pa imaš v nahrbtniku malenkosti (prešvicane majice in štunfe) ali pa tako hudo robo kot vidva.
Je pa tudi res, da je v naših gorah vedno več tujcev (beri: čehov in podobnih slovakov), zaradi katerih se na marsikatero stvar ne da več zanesti.

Upam, da se vama vsaj kaj od ukradenaga posreči dobiti nazaj!

Lp, Aljaž

(meni 6-metrskega zmaja še nihče ni sunil, pa ga vedno čisto ob cesti puščam :twisted:
ampak denarnico pa vzamem s sabo - da grem lahko na pir :mrgreen: )


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 94 gostov