Prva smer

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Dragan
Prispevkov: 24
Pridružen: Pe Avg 25, 2006 12:22 pm

Prva smer

OdgovorNapisal/-a Dragan » Po Dec 22, 2008 9:25 pm

lepo pozdravljeni vsi!
Sem se šel v petek sankat pod Storžič, pa so otroci vriskal. Sem gledal v steno, ki pa je res zasnežena in sem šel v soboto pogledat še z dvema pajdašema. Plezal smo mladinsko, katera je dodobra zalita s snegom. V nedeljo sem se pa spet sankal z otroci. Proga je za vriskat. Na Storžiču je pa še zelo božansko občutje, saj še ni množice. A je treba biti pozoren, saj vse še "ni bilo" splazeno.
Upam in vabim, da se mi kdo pridruži naslednji vikend v naslednji zgodbi, če ne bom mislil, da me noben ne mara.

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » So Dec 27, 2008 12:06 am

V nedeljo se nas nekaj preko kake primerne smeri (morebiti kar po preverjeni Mladinski) odpravlja na Storič. Tura naj bi bila dopoldanska - torej kratka in sladka. V primeru interesa, da bi šel/šla zraven, me pokliči na 040-241-567.
Lp, Marko

Uporabniški avatar
David
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:17 pm
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a David » Sr Dec 31, 2008 1:41 pm

Ja. Smo šli pogledat pod smer :D. Dan fantastičen, proga za sankat idealna, idila sploh brez komentarja... Edini problemček je bil v sami grapi, kamor je napihalo novega suhega snega :(
Ma smo se meli super fajn (sej ne da smo pretepli dva otroka in tri upokojence da smo dobili sanke za dol - raje kot da se jim kaj zgodi ko bi sami neprevidno sankali)
Uglavnem je smer vredna ponovnega ogleda v kratkem.

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Jan 02, 2009 8:22 pm

Ko smo imeli še nekaj upanja

Slika

Vmes pa smo praznovali še Janezov rojstni dan. Torej, na spodnji sliki slavnostni govornik z darilom:

Slika

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » So Jan 03, 2009 11:11 am

Bilo je super fajn, čeprav smo prišli samo do vznožja Storžiča. Druščina super, hrana praznikom primerna (potička, suha salama, šnopček, ...), debate Pigsu primerno produktivne!
Edino na poti navzdol (od koče v dolino) nam nobeden, ki smo ga srečali, ni hotel dati sank. Razočaran sem. No, smo pa to nadoknadili za novo leto :)

Ej Janez, ti imaš tudi nekaj slikic?

Bodite fajn!
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Po Jan 05, 2009 4:25 pm

Živjo!

Še nekaj slik:

Slika
ko je še šlo ...

Slika
"naša smer"

Slika
posvet ...

Slika
odločitev :)

Lep pozdrav!
Janez
:shock:
Vsaka rwža jma trn
Vsaka nouč jma jutru
Vask kaubojc puje eno in isto

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Po Jan 05, 2009 4:57 pm

Včeraj smo se raje kot v Mladinsko zapodili v Kramarjevo. Smer je lepo narejena. Vmes te počakajo le trije manjši skokci, kjer je potrebno med skalo poizkati malo ledu ali trdega snega, tako da zelo priporočam (tudi kak meter vrvi, za tiste s slabim želodcem in pa predvsem, da bo vse skupaj bolj varno).

Manj pa priporočam grape v Begunjščici (preverjena Rožičeva), kjer vas pričaka veliko pršiča in daljši skoki. Višje nad skoki pa je sneg veliko boljši. Seveda pa so grape ravno tako na voljo, vendar le če želite vzpone z oznako M.

Lp,

5er
Bolje da ti ostane klin v poki, kot grif v roki!


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov