Zmajkotrek 09

športne aktivnosti

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a Tobi » So Mar 07, 2009 6:18 pm

Hoj!

Danes bil z Lukom K., Samotom in še skavtom Aljažem na Zmajkotreku in lahko rečem: Bilo je super!! Čeprav imel bližnje kolesarsko srečanje s Samotom, zvil gleženj in popolnoma sesut, vesel, da sem skavt in sem v taki skupini kot je Pigs, ko kar ne zmanjka dogodkov, kjer se izprsiš in zmatraš (skoraj) do amena

No, kej več bom pa napisal kdaj drugič, se mi zdejle pač ne da, se grem tuširat :)

Pa Luka, pripopaj kakšno slikco, pa povej kaj

Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

Luka Kunaver
Prispevkov: 109
Pridružen: Po Nov 20, 2006 4:50 pm

Re: Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a Luka Kunaver » To Mar 10, 2009 4:48 pm

Ja, kombinacija skavtstva in pigsovstva je res zmagovalna, ni kaj!
Pred leti smo si v našem stegu zamislili Zmajkotrek, ekipno tekmovanje po Barju in okolici, ki je sestavljeno iz kolesarjenja, orientacijskega teka ali hoje in veslanja po Ljubljanici. Letos so naši voditelji projekt spet oživili in ga razširili na raven vseslovenskega skavtskega tekmovalno družabnega dogodka; zbralo se nas je slabih 200!

Nekaj slik naše ekipe v sestavi Tobi, Samo, Aljaž Bekš in jaz:

Slika
Iz dokaj mrzlega jutra se je naredil krasen dan, ravno pravi za šibanje po Barju!

Slika
"Kle je Krim, aha, pa Tomišelj, zdaj smo na tem makadamu, točka mora biti tu nekje, hm, a smo zabluzil, pejmo v goščo pogledat!

Slika
Točko smo našli, šibamo naprej! Vseskozi nas spremljajo zasnežene Kamniške.

Slika
Kolesarski del smo hitro opravili; smo že na pobočju Sv. jožefa.

Slika
Zahteven kraški teren in zagnanost sta zvila Tobiju gleženj, a ker je vojak, vajen vsega hudega, je stisnil zobe in že smo pri naslednji točki.

Slika
Poplavljene Ponikve, Preserje in Sv. Jožef; vsak v svoji tipični pozi: Samo te bo vsak hip prebutal, Aljaž kot stari roker, Tobi pa spet nekaj "špila".

Slika
Potem nastopi fotografski mrk in šele na razglasitvi rezultatov "pritisnem" maskoto tekmovanja - Zmajkota.
Tobi je plemenito zamolčal končni izkupiček našega truda, a če se je še on "zmatral in preznojil", potem je že moralo biti nekaj na tem; torej, večji pokal na sliki, tisti z zavihki, smo ponosno odnesli domov! Pa naj še kdo reče, da poznavanje (domačega) terena ne šteje kaj dosti!

Ko pridejo uradne fotografije, bom mogoče še kakšno dodal.
Luka

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

Re: Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a Maja » To Mar 10, 2009 8:15 pm

Ful ste fejst!

Čestitam!

Maja
p.s.: Vsa sem zelena od zavisti, ker nisem skavtinja in se tega tekmovanja ne morem udeležiti, hrrrrrr :mrgreen:

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Re: Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a marek » To Mar 10, 2009 11:35 pm

Čestitke za dober uspeh tudi z moje strani.
Sploh pa tudi Lukatu, ki je eden izmed glavnih idejnih in dejanskih pobudnikov Zmajkotreka. Zaradi tega smo že mnogi, ki smo se tega dogodka kdaj udeležili, spoznavali Barje na prvinski, inovativen in zabaven način.
Lp, Marko

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Re: Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a Tobi » Če Mar 12, 2009 4:05 pm

Hvala Luka, si vse povedal!

Maja, sej za skavta biti ni nikoli prepozno! No, pa na kakšno tako dogodivščino bi te lahko tudi "prešvercali" :) S(m)o skavti odprte sorte!

Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

samo
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 1:07 am

Re: Zmajkotrek 09

OdgovorNapisal/-a samo » Če Mar 12, 2009 4:42 pm

Je pa res, da ko si enkrat Skavti ni več poti nazaj :wink:


Vrni se na “Švicarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov