Duhovne vaje

za ljubezen in za narod

Moderator: pigs

Maja B
Prispevkov: 66
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 8:39 pm

Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a Maja B » Sr Sep 09, 2009 2:58 pm

Živjo!

Kot smo se dogovorili včeraj, sem se malo pozanimala glede prostora za naše duhovne vaje.

Rekli smo, so možni termini sledeči (našteti od najbolj do najmanj ugodnega): 6.-8. november, 16.-18. oktober, 20.-22. november.

Dom sv. Jožefa v Celju, ki je od krajev nekako naš favorit, je od 6.-8. novembra povsem zaseden, za ostala dva termina bi nas še lahko sprejeli, za drugega od teh nekoliko težje. Sporočiti moram čim prej (sem rekla, da bom v dnevu, dveh). Cena je (kot piše na njihovi spletni strani) 18,20 evrov na dan za polni penzion.

Samostan na Mirenskem gradu v sobah nima kopalnic, te so za celo nadstropje skupne. Cena je sicer 20 evrov na dan za polni penzion. Kar se zasedenosti tiče, mi sporočijo jutri.

Predvsem me zanima stališče Špele in Gašperja ter zadržki Dragice glede oktobrskega termina. Tudi druge prosim, da sporočite morebitne pomisleke, mnenja in predloge.

Lep pozdrav s Travnika,

Maja

Spela
Prispevkov: 36
Pridružen: Po Dec 05, 2005 12:58 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a Spela » Sr Sep 09, 2009 8:31 pm

živjo

Najbolj nama ustrezata datuma 16. -18. oktober in 20. - 22. november. NE ustreza nama 6. - 8. november.
Glede kraja pa sva za sv. Jožefa v Celju.

Špela in Gašper

Maja B
Prispevkov: 66
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 8:39 pm

Re: Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a Maja B » Če Sep 10, 2009 7:57 am

Pozdravljeni!

Kot "naj" termin se je izkazal vikend od 20. do 22. novembra, upamo le še to, da se dojenčku Magde in Francija ne bo preveč mudilo na svetlo in plano.

Rezervirala sem sobe pri sv. Jožefu v Celju, naročila polni penzion, prosila tudi za prostore za skupna srečanja - zaenkrat sta nam namenjeni Vincencijeva in Gnidovčeva dvorana (ena za zakonce, druga za otroke).

Razmisliti moramo tudi o kom, ki bi ga povabili zraven kot varuško. Se mogoče javi kdo od PIGS-ovcev?

Pa še: smo se dogovorili, kdo pripravlja naslednje srečanje? Verjetno bo kar 13. oktobra, kajne? O terminu se nismo nič pomenili ... Nama sicer drugi torek ob 18h v mesecu ustreza.

Sončen pozdrav,

Maja

janko
Prispevkov: 105
Pridružen: Po Apr 16, 2007 9:15 pm

Re: Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a janko » Če Sep 10, 2009 8:10 pm

hoj.
nama je v redu 20 - 22 november.
lp
j+š+i

pjernej
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Feb 08, 2008 2:58 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a pjernej » To Nov 17, 2009 10:53 am

Živjo!
Klical v Celje. Dogovoril sem se naslednje:
- sobe: 4x2 postelji + 1x2+1 postelji + 1x2 postelji (varuške) + 1x1 postelja (jaz)
Popusta žal niso hoteli dati, ker smo majhna skupina in imajo že otroci gratis (škrtice!!)
- okvir dnevnega reda:
PET
18.30 - večerja
SOB
8h - zajtrk
12h - kosilo
18.30 - večerja
NED
8h - zajtrk
11.30 - kosilo (nisem se zatipkal niti narobe zmenu, to je zato, da imamo potem po kosilu ob 13h mašo, s katero zaključimo)

Maša po kosilu zato, ker imam eno slabo novico (ki sem jo poskušal naredit čimmanj slabo): v nedeljo dopoldne me ne bo z vami, v soboto pozno zvečer se vračam v Ljubljano, pridem nazaj imet zaključno mašo, ker ne morem dopoldne pustit župnika samega z družinsko mašo. Dopoldne se tako ali tako načeloma pospravi in dela refleksijo, tako da ne bo prehudo ...
m+d
pJernej
mir+dobro

Luka Kunaver
Prispevkov: 109
Pridružen: Po Nov 20, 2006 4:50 pm

Re: Duhovne vaje

OdgovorNapisal/-a Luka Kunaver » To Nov 24, 2009 2:53 pm

Duhovne vaje pigsove zakonske skupine so za nami; na koncu smo se usedli in skupaj ugotovili: Bilo je dobro - in drugič bo še bolje!
Žal so bolezen in nepremakljive obveznosti zadržale Veharje in Furmane.

Slika

Lepo bodite!
Luka


Vrni se na “Pigsovi zakonci”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov