pigsova nova oblačila

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

pigsova nova oblačila

OdgovorNapisal/-a pigs » Sr Jan 20, 2010 11:33 pm

PIGSOVA NOVA OBLAČILA

Z letošnjim formalnim programom je tako, da ga ne bo. Nekoliko šokantno, vendar resnično. V zadnjem času je bilo enostavno težko najti usmeritev, ki bi skupno pritegovala in dobival sem občutek, da smo vedno bolj postajali formalna skupina brez neke notranje vitalnosti. Pigsove formalnosti so nas morda na nek način začele utesnjevati in zato je potrebno, da Pigs najde novo pot. Ta pa je v vnaprejšnjem delovanju na neformalen način.
Pigs tako kljub ukinitvi formalnega okostja ostaja – preko medsebojnih odnosov in nadaljnjega aktivnega udejstvovanja v Stvarstvu (naravi, gorah, itd.). Želeno je, da se še vedno vabimo na najrazličnejša skupna doživetja, za kar nam je na voljo že utečeni forum, posodobljeni seznam članov in tudi razne skupine (zakonska skupina in morebiti še kakšna nova, Majina debatna, fantje, ki so skupaj po službeni dolžnosti) in še marsikaj. Naši odnosi in doživetja v Stvarstvu se bodo tako nadaljevala in ostajala sveža – prav tako kot poročne markacije!
Tu in tam se bo v prihodnosti še vedno 'formalno organiziralo' kakšno akcijo (skupni izlet, mašo, srečanje). Zaenkrat znana uradna Pigsova akcija se napoveduje za poleti - poletni tabor v Paklenici bo – vabljeni že sedaj! V primeru zadostnega interesa se čez nekaj časa še vedno vse skupaj lahko obrne v nek bolj formalni okvir. Morda se ravno zaradi sedanjega odmora kasneje rodi nekaj novega in svežega.
Lahko si mislite, da se mi je bilo z zgoraj napisanimi mislimi dokaj težko sprijazniti. Pa vseeno, treba je slediti potrebam in Pigsova nova oblačila bodo vsaj zaenkrat nekoliko bolj neformalna. In kdo naj jih nosi? - Med Pigsovce uvrščam vse tiste, ki so se vsaj za nekaj časa čutili kot del Pigsa. Veselje je pogledati nazaj, kaj vse smo skupaj doživeli in kako smo se medsebojno bogatili. Med nami je bilo vedno čutiti nek zdrav optimizem. Pa da bi bilo še dolgo tako!
Ostajamo v navezi!
Marko



















Pa še nekaj fotoutrinkov iz decemberskega izleta v Salzburg;

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Re: pigsova nova oblačila

OdgovorNapisal/-a Tobi » Sr Feb 10, 2010 3:43 pm

Še malo mojih besed

Sprva naj rečem, da podpiram Markovo odločitev in vse kar je napisal. Res smo prišli do točke, ko bi se težko dali v nek kalup, v neko formalizacijo, ki bi veljala za vse. V letih obstoja Pigsa smo se spremenili, imamo druge interese, cilje, želje, prav tako si je marsikdo začrtal življenje skozi svojo družino, otroke, ...
Na tem mestu se moram izjemno iskreno zahvaliti tebi Marko, kot največje gonilno kolo Pigsa in tudi vsem ostalim, ki ste ga pomagali soustvarjati in oblikovati! Resnično ste mi vsi dali ogromno, ogromno doživetij, veselja, fizičnih naporov, plesnih korakov, kuharskih zvarkov, kolesarskih kilometrov, plezalskih in smučarskih podvigov, predvsem pa novih (sedaj že starih) prijateljstev. Zlasti zadnje je bistvo, kar nas bo peljalo naprej in ne znam si predstavljati nadaljnjega življenja brez vas. To pa je bil eden glavnih ciljev Pigsa in vesel sem, da smo ga dosegli in ga utrjujemo še naprej.
Kot si Marko že omenil, nam bo pavza "formalnosti" verjetno razčistila nadaljnje cilje, obenem se pa že čuti, da smo začeli delovati bolj "neformalno", bolj kot pravi prijatelji, ki se dobijo skupaj zato, da se imajo enostavno fajn :)

Na še več skupnih doživetij!! :)

Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov