drugi uradni pigsov tabor

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

drugi uradni pigsov tabor

OdgovorNapisal/-a marek » Če Avg 11, 2005 2:28 pm

Za vse željne plezanja v hribih se bo v avgustu/sept. izvedlo 2-3 dnevni(pet-ned) plezalni tabor v Kamniških Alpah, kjer bi se nastanili v bivaku pod Grintavcem ali Skuto. Tabor bo namenjen k samostojnemu iskanju sten, smeri v steni, plezanju, ... skratka navajanje na samostojno plezanje v hribih. Predvsem bo to tabor za plezalce, ki imajo željo plezati kot prvi v navezi in so to poletje že kaj splezali, ostali pa se še vseeno lahko pridružite, saj se bodo plezale lepe in lahke smeri. Tabor se bo izvedel v primeru najmanj šestih interesentov in seveda ugodnega vremena. V skrajnem primeru pa se bo tabor izvedel sele jeseni(okt/nov). Zato - vsi zainteresirani me kontaktirajte po tel.
lp
markoP

samo
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 1:07 am

OdgovorNapisal/-a samo » Če Avg 11, 2005 9:09 pm

Jest sm ful za sam mam do sredine sept. maturo. Pols sm pa takoj za to ker rabm še ful znanja prdobit.

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

Re: drugi uradni pigsov tabor

OdgovorNapisal/-a miha » Pe Avg 12, 2005 1:05 pm

marko potocnik napisal/-a:Predvsem bo to tabor za plezalce, ki imajo željo plezati kot prvi v navezi ...



Jaz pa se javlam za drugega v navezi. Me bolj sprošča, kot če sem prvi :D

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

19-21.8

OdgovorNapisal/-a pigs » To Avg 16, 2005 12:13 pm

V primeru ugodnega vremena se bo tabor izvedel od petka popoldne do nedelje popoldne(19-21.8). Izhodišče bo Kamniška bistrica, kateri bivak se bo okupiralo bo odvisno od stevila ljudi, predvsem pa je vazen podatek, da je voda na podih vprasljiva, zato poleg hrane, spalke vzemi zadosti vode(vsaj 4l ali vec). Vsi zainteresirani se prijavite na markov mesage do cet zvecer (041602548). Obvezno za vsakega je pa kladivo(500g na stirkcu,pa ni treba, da je plezalno-ker ta so draga). Ostalo si bo mogoče izposodit.
Bo pa tak tabor se organiziran jeseni, kajti interes je zadosten.
lp od Markota

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Avg 18, 2005 10:16 pm

Vreme tokrat ni ugodno za naše aktivnosti - vemo kaj sledi - tokrat nič(žal).
lp
marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 118 gostov