Decemberski izlet, 8. 12. 2013

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

Decemberski izlet, 8. 12. 2013

OdgovorNapisal/-a pigs » So Dec 07, 2013 1:38 am

Jutri, v nedeljo, se bo izvedlo uradni decembrski izlet. Kam gremo? -Možnosti sta dve: vzpon na kakšen lažji dvatisočak ('ala' Brana) ali pa kakšna gorsko-kolesarska tura. Na izlet se je potrebno prijaviti (s klicem na moj mobi), nato pa se bomo glede na interes/kandidate odločili, kam se gre. Zaenkrat pa se vse skupaj bolj obrača v smer, da se gre v hribe. Sicer pa je mišljeno, da se v Ljubljano vrnemo nekje do 13h.

Bodite lepo,
Marko

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

Re: Decemberski izlet, 8. 12. 2013

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Po Dec 09, 2013 10:35 am

Živjo,

Za "uradni" izlet je bilo tole obvestilo poslano (pre)pozno.

Srečno,

Marko

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

Re: Decemberski izlet, 8. 12. 2013

OdgovorNapisal/-a pigs » Pe Jan 10, 2014 11:28 pm

Pozdravljen/a!

Končno sem našel čas za kratko reportažo iz izleta. Še prej pa naj odgovorim na Markovo opombo, da sem bil v decembru zelo zaseden in da ko sem našel čas, sem to izkoristil - vabil pa sem za omenjeno turo predvsem preko sms-ov (te pa sem poslal tistim, ki so v zadnjih letih na kakšen tovrstni izlet prišli in res ne vsem), na forum pa sem dal objavo predvsem iz lepotnega značaja. Kakorkoli, na koncu sva zaradi presenetljivo veliko bolnih pigsovcev na izlet šla le z Davidom, s katerim sva se odločila, da se raje kot v gore podava kam s kolesom.

Slika

Odpravila sva se nad Sorško polje in sicer na greben Križna gora - Planinca - Lavtažerjev vrh.

Slika

Kjer sva večji del ture kolesarila po grebenskih kolovozih.

Slika

Tura je sicer izjemno kratka, a uživaška in krožna. Na levi se vidi cerkev (=vrh Planince), od vrha proti desni se gre na Križno goro, jaz pa kolesarim proti Lavtažerjevemu vrhu.

Slika

Slika

... med travami Lavtažerjevega vrha.

Slika

Recimo, da je tole približek skupinske fotke.

Slika

Aja, pa še male mojstrovine velikih mojstrov.

Toliko iz mini uradnega izleta,
Marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti