Gorsko kolesarska tura

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

Gorsko kolesarska tura

OdgovorNapisal/-a pigs » Pe Sep 07, 2018 7:17 am

Trasa: Soriška planina - Lajnar - Slatnik - Morež - Kobla - Boh. Bistrica (del poti je objavljen na viewtopic.php?f=14&t=1499)

Termin: V drugi polovici septembra ali v začetku oktobra bomo izvedli letošnjo prvo pigsovo turo. Zaradi nepredvidljivega vremena točnega termina ture še ni, saj bo ta določen glede na vreme, razmere in število udeležencev. Lansko leto smo termin določili vnaprej in se po obdobju daljšega lepega vremena na turo podali kljub megli in deževni napovedi. Do jutri zato želim, da se mi javite vsi, ki ste za turo zainteresirani, pa se bomo že potem po telefonu slišali in zmenili, kdaj bomo šli. Kdor je za kolesarjenje zainteresiran, naj mi to sporoči preko sms-a ali maila marko.potocnik10@gmail.com.

Lp, MarkoP

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

Re: Gorsko kolesarska tura

OdgovorNapisal/-a pigs » So Sep 29, 2018 12:09 am

Za nedeljo, 16. 9., je bilo napovedano lepo vreme in smo šli na kolo.

Slika
Oziroma, ker za začetek ni dobro pretiravat, smo šli kar ob njega.

Slika
Ko bi vsaj malo kasneje vstali, bi se lahko še peljali. Ah, nič zato, saj smo še vedno zagnani.

Slika
Iščoč karaulo, ki je za vogalom.

Slika
Pod vrhom Lajnarja smo jo tudi našli.

Slika
Smo v karauli, kjer bi se dalo urediti hotel za petičneže. Idejo dajemo brezplačno*
(*v zameno, da imamo do konca življenja tukaj brezplačni polni penzion).

Slika
Sledi nadaljevanje poti proti vrhu Slatnika.

Slika
Pretirane vročine res ni, a je vseeno lepo.

Slika
Od tamle je ob lepem vremenu fantastičen razgled. Sledi: ampak, to je Pigsov izlet, kjer pa je itak vse skupaj bolj megleno.
S tem, da je bila napoved res mnogo boljša, si nimamo kaj dosti pomagati.

Slika
Možici na Možicu.

Slika
Tura je lepa, le da je mnogo bolje, če se jo izvede v nekoliko lepšem vremenu. Za nas je bilo pa v redu tudi tako, saj bi bilo drugače že vse skupaj preveč kičasto.

Evo, ker sem vse skupaj objavil, mi lahko zdaj vsi ostali udeleženci iz ture končno lajkate.
Marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost