Januarski pohod na Blegoš. Nedelja, 22.01.2006, ob 6.30h.

uradna obvestila

Moderator: pigs

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

Januarski pohod na Blegoš. Nedelja, 22.01.2006, ob 6.30h.

OdgovorNapisal/-a miha » Če Jan 05, 2006 10:49 am

Kdaj : 22.01.06
Čas : pol sedmih
Kraj : dobimo se pred Viško cerkvijo
Zahtevnost: kakor za koga. Kondicija, dnevna forma... :shock:
Kam: . Na Blegoš.


No dolžan sem še izvesti turo, ki je ostala še neizpolnjena iz lanskega leta.
Zaradi vremenskih (ne)razmer (v hribih se preverjeno ugrezas v sneg do popka :P ), je še nemogoče predvideti kam bomo šli. To se bom(o) odločili par dni prej.

Tu pa objavlam samo datum, da si zabeležite v svoje planerje.

lp

Miha
Nazadnje spremenil miha, dne Če Jan 19, 2006 5:55 pm, skupaj popravljeno 5 krat.

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

OdgovorNapisal/-a miha » Sr Jan 18, 2006 12:55 pm

Tura v nedeljo bo. :P. Za info glej zgoraj.

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

OdgovorNapisal/-a miha » Če Jan 19, 2006 5:41 pm

Kocka je padla...:lol:

Ker nam je v interesu, da se nas zbere čim več in tako približamo zimske radosti tudi tistim, ki pozimi ne hodijo dosti po hribih, sem se odločil, da gremo na Blegoš. Tura je tako zastavljena bolj v pohodnem smislu.
Za več nf. o tem vrhu si preberite ta članek:
http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3067917

Kaj potrebujete: v teh novodobnih časih se ni kar tako spraviti v hribe. Rabiš polno stvari: gore-tex, wind-stoper, pa švic majco nujno ;) (to smo Slovenci res lepo prevedli :) )

Ne sej ni tko hudo. Imejte s seboj topla oblačila in toplo pijačo.
Bi pa imel predlog, da vsi s seboj vzamemo tudi cepin in dereze. Jeseni nam zaradi pomankanja časi ni uspel trening varnega ustavljanja s cepinom. Pa bi mogoče tu probali izvesti to zadevo.

Če sem kaj pozabil napisati, pa me prosim opomnite.

Ja če kdo nima opreme, pa ni problema. Napište oz. pokličite in se bo zrihtalo.

Z Blegoša se da tudi zapeljati s smučmi. Je sicer kar veliko dreves, a z malo sreče privijugaš dol tudi brez bušk. Preverjeno !


p.s. v primeru, da se po čudnem naključju zberejo samo najbolj zagrizeni gorniki, pa bomo turo tudi ustrezno spremenili.

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

OdgovorNapisal/-a miha » Sr Jan 25, 2006 1:51 pm

Predvsem zaradi Marije, da bo kljub svoji odsotnosti videla kako smo se imeli.


Izleta se je udeležilo 14 pohodnikov, kar je zelo pohvalno. Malo smo hodili, veliko govorili in nekaj časa celo razgrajali (iz koče so nas napodili, itak, saj nismo nič profita naredili ;). Iztok, pa se je izkazal pri predstavitvi izdelave štanta, s pomočjo dveh cepinov. No, punce mu vseeno niso verjele, da bi bilo to v realnosti izvedljivo :shock: .
Več pa si lahko ogledate na naslovu:


http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/mpezdi ... EB6sioNwBB

Lp


Miha

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jan 28, 2006 12:42 pm

Hej.

Miha, najlepsa hvala, da si me vkljucil- za moje zdravje je bistvenega pomena, da vem stevilo udelezenih pri tapkanju v blegoski koci,... :)
Najlepse pa je blo pogledat slike. Dobro je, da mas ti nagnjenost, da poslikas ljudi malo poblize- da se vidijo lepo negovani zobje (?!) in pa svetlikajoce se ocke.
Ma ce se ne motim je ena slika malo pokvarjena- Iztok se je namrec namnozil... Mogoce pa tud to ni tko slabo! :?

marijaB

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jan 28, 2006 4:00 pm

Ja, Miha, res hvala za fotke. Lepo je videt kakšen skupen izlet še takole potem.
Lep dan vsem, sploh če plezate po slapovih.
Tanja :D


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 67 gostov