28.1. - uradni IZLET

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

28.1. - uradni IZLET

OdgovorNapisal/-a marek » Če Jan 26, 2006 2:10 pm

Ledno plezanje v Iškem (V)vintgarju!
(oklepaj je za vse, ki tam živijo)

To soboto bomo izvedli na hitro vskakujoči uradni izlet Pigsa, kajti razmere v Iškem vintgarju so odlične – dober led na treh slapovih. Sama tura je namenjena vsem tistim, ki še niste poskusili ledno plezati in bi radi vsaj poskusili ali pa se začeli s tem ukvarjati, ter vsem že ledno vplezanim, da boste pomagali pri izvedbi izleta in se ob tem še naplezali.

V slapovih bodo napeljani štiki(najmanj 6x), prav tako bo poskrbljeno za stroje (ledne cepine), na voljo bodo čevlji različnih velikosti za tiste, ki nimate primerno trdega obuvala. Obvezna oprema:
1. topla obleka za zg. del telesa (morda bo kdaj za plezanje potrebno tudi malo počakati)
2. čim toplejše rokavice, pa čim manj premočljive
3. čaj
4. trdi gojzarji + dereze (ni nujno, da ledne dereze) - kdor nima trdega gojzarja, naj mi prosim pošlje osebno sporočilo s številko noge na email ali zs na seznam članov
5. pas, čelada, matičarka z varovalom

Torej:
Kdaj: 28.1.2006 - sobota od 14.00 dalje
Kje: Pri slapovih v Vintgarju (Parkirišče v Vintgarju (konec ceste) in nato 15min hoje do konca shojene stezice – in tam bomo mi)
Prijave: niso potrebne

Pa še ni konec: po koncu ture bomo šli še k meni na čaj, kjer bodo morda še kakšen pink-ponk, plezanje op stenci, kakšni diasi ali karkoli že – tako da računate. Lahko pa kdo pride tudi le na prvi del (plezanje) ali drugi del (k meni domov).

Lp,
markoP

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » Pe Jan 27, 2006 1:36 pm

Če bi šel kdo jutri samo na drugi del, me lahko obvesti, da bi šli skupej. Jutri ise istočasno dogaja več stvari, med drgim grem na poroko od prjatla in zato ne morem jit probat plezat-pa glih zdej ku mam cajt je vse na hkrati :) :(
Lp-anka

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Pe Jan 27, 2006 3:18 pm

Če kdo potrebuje opremo za ledno plezanje (stroji, dereze, gojzarji št. 42-44 (zelo lepe barve), ... pa še kaj se bi našlo. :shock: Se lahko oglasi pr meni. :wink: 051/426789

Lepo se (s)mejte!

Janez
:D :lol:

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Pe Jan 27, 2006 8:08 pm

Živjo!

Jest bi full šel, samo ne vem kdaj bom končal delo prek servisa (dogovorjen je zaključek za okrog 13.), rabu pa bi prevoz nekje iz mesta.
Ker se še učim, bi mi zlo prišlo prav. Če ima kdo plac, me naj prosim kontaktira na mobitel:
041/859-983 Peter
Bolje da ti ostane klin v poki, kot grif v roki!

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Po Jan 30, 2006 5:30 pm

Blo je zakon!

Jest še zmerom pokam po šivih od adrenalina! (se pač pozna da sem začetnik)

Hvala vsem za posojeno opremo in strokovne nasvete.

Naslednjič sem ziher zraven.

Lp
Peter

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » Po Jan 30, 2006 8:49 pm

Ja, tud men je blo vsec. Ze razmislam, da bi kupu une stroje, ka je zadnjic franci link poslal... :P
Bi sel tud jest z veseljem se kdaj probat.
Hvala Janezu H. za opremo pa Janezu K. za opremo pa strokovne pripombe in nasvete.
Lp,
Blaz


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 111 gostov