PIG-sov izlet v JAMO

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

PIG-sov izlet v JAMO

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Sr Feb 22, 2006 11:35 am

Nedelja 26.2.2006 ob 14h se zberemo pred Viško cerkvijo (v vsakem vremenu). Z avti se bomo odpeljali v Logatec, kjer si bomo ogledali dve jami Vranjo in Skedneno. Pot nas bo vodila tudi mimo planinskega polja, kjer si bomo pogledali dva znana požiralnika, ki so jih okoli leta 1800 zaprli z velikimi mrežami in tako preprečili zamašitve posledično pa poplave v Logatcu. Izlet bo trajal največ tri ure in je primeren za vse.
Potrebujete - nekaj obveznih stvari: čelada, svetilka
- manj obvezno: topla obleka, ki ti jo ni škoda umazati (priporočam kombinezon), nepremočljiva obutev (priporočam gumijaste škornje, ali gojzarji), delavske rokavice da si ne boste umazali rok.

Se vidimo v nedeljo!

Če koga zanima kaj več me naj pokliče na 041-950 118

Janez Kržič

Uporabniški avatar
tanja
Prispevkov: 147
Pridružen: To Mar 01, 2005 6:31 pm
Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a tanja » Pe Feb 24, 2006 4:32 pm

Oj!
Zabaven tale izlet, sploh priprave. A veste da bo ravno na pustno nedeljo? :evil: Jaz sem si že izprosila neke vrste delovno obleko, ki je ni škoda. Mi jo bo oče posodil. Ne vem, zakaj sva se oba smejala. :lol: On verjetno zato, ker se mu je zdelo, da bom kar fejst maškara, jaz pa zato, ker se mu še sanja ne, za kaj jo bom uporabila. Pa sej me sploh ni vprašal. Rekel je samo, da mi bo dal še eno "fleksarco".
:roll: "To pa ne vem, če rabim. :roll: Janez, a jo bom kej rabila?
"A maš še kakšne orng rokavice, take delavske?"
"Ja, ja, mam, kar dol jih vzem." :D
Joj, tale pust je pa res ena zabavna reč. Mam idejo: po ogledu jam gremo lahko vsi skupaj mal naokrog, recimo v kakšno gostilno na pijačo, da seveda pokažemo svoje maske.

Pa veselo pustno rajanje jutri.
Lp, Tanja
"Na vrhu gore smo bližje nebu le toliko, kot smo bližje svojemu bistvu." (prejeti sms)


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 101 gost