Pik Lenin 2006

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

Pik Lenin 2006

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » So Jul 01, 2006 3:54 pm

Pigsovci se letos odpravljamo na odpravo in, da stvar ne bo tako skrivnostna vam bom danes razkril kaj smo sanjali nekaj časa. Člani odprave so Kristina Raspor, Iztok Cukjati, Janez Kržič, Franci Zelko in Peter Praznik poleg nas pa še nekaj pridruženih članov kateri potujejo z nami. Drugega Avgusta odletimo iz Brniškega letališča v državo Kirgizistan, ki leži blizu Kitajske in tam nekje pod Rusijo. Sledi potovanje iz glavnega mesta Biškeka v Oš nato pa v bazni tabor pod Pik Lenin (7134m). Naš cilj odprave je osvojiti vrh te mogočne gore. O samem poteku odprave boste lahko dnevno spremljali na internetni strani ( če jo bo čas postaviti) drugače pa kar tu preko foruma. Predvideni povratek je trideseti Avgust. :D :D :D :D :D
Janez

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » So Jul 01, 2006 6:17 pm

Navijam za vse vas!! Da vam uspe čimveč, predvsem pa doživite veliko novih doživetij!

LP, Tobi

Franci Zelko
Prispevkov: 143
Pridružen: To Nov 23, 2004 6:30 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Franci Zelko » To Jul 04, 2006 8:44 pm

Vsi odpravniki vas lepo vabimo na Žalosno Goro. Tam bomo darovali sveto mašo, da bi tudi naši angeli varuhi bili v izredni formi ta mesec, ko se bomo potikali po višinah. Vse skupaj se bo odvilo 2.avgusta ob desetih, po maši pa sledi odhod na Brnik. Tja nas lahko kdo pospremi ali pa nam zgolj pride pomahat. :lol:
Vrh je le pol poti!

Gost

Pik Lenin se stoji

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jul 22, 2006 2:38 pm

Lep pozdrav iz dezele jurt in pocasnega zivljenja!
Z Damjano sva ze nekaj dni zrla v Lenina (in cudovito celotno verigo severnega Pamirja…). Skratka, hrib se stoji in se vedno je visok…
Iztok in Damjana

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » To Jul 25, 2006 4:56 pm

Takole priprave za odpravo se počasi zaključujejo in naša skupna sveta maša se približuje! Tako vas vabim k frančiškanom v center 2 avgusta ob 10h kjer bomo imeli mašo. Pred cerkvijo se zberemo kakšnih 10 min prej saj maša ne bo v cerkvi ampak v kapeli. Po maši se bomo poslovili in kakšno rekli ! Aja prigrizek, pecivo in pijača bo če jo prinesete s seboj :D

Se vidimo pri Frančiškanih!
Janez

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Če Jul 27, 2006 5:36 pm

Ob 10h zjutraj ali zvečer (ob 22h)?
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Jul 28, 2006 11:15 pm

http://www.gore-ljudje.net/objave_view.php?pid=6860

od pigs odprave 2005 si potihoma torej lahko obetamo, da bodo naši člani med prvimi stali na Vrhu osvoboditve. Naj se torej velik premik v neodvisnosti Kirgizije uposteva in se govori vnaprej o Vrhu osvoboditve (čeprav resda sam ne poznam zadosti ozadja v Kirgiziji, da bi se lahko pri novem poimenovanju lahko govorilo o spostovanju naroda nasploh, kamor se nekateri med nami odpravljajo). Vsekakor pa velja preimenovanje resno upostevati,
lp
Marko

Uporabniški avatar
marijakrzic
Prispevkov: 51
Pridružen: Po Nov 22, 2004 4:58 pm
Kraj: Goričica pod Krimom

OdgovorNapisal/-a marijakrzic » So Jul 29, 2006 8:37 pm

Nastala je internetna stran, na kateri bomo lahko sproti dobivali vse informacije o odpravi v Kirgizijo: http://odprava2006.awardspace.com/

Nekaj slik iz Francije je že gor - da boste vedeli, kaj se dela v Franciji in zakaj moraš iti tako daleč ... :wink:
Nazadnje spremenil marijakrzic, dne Po Avg 07, 2006 12:04 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » So Jul 29, 2006 8:51 pm

Dragi moji-naši Kirgizijci: Kristina, Peter, Franci in Janez.
Zjutraj odhajam na enotedenski skavtski tabor in žal ne bom z vami pri skupni sv. maši, bom pa z vami v mislih pri sv.maši na nekem drugem prostoru.
Zato vam kar sedaj zaželim srečno na poti, ki vas bo vodila ta mesec. Naj bo vsak vaš trenutek varovan od Njega, držite skupaj- in "Kirgizija" bo uspela kakorkoli že.
Pozdrav tudi Iztoku in Damjani.

Srečno pot in se beremo-Anka

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

"Pomah" za na pot

OdgovorNapisal/-a ajambit » Ne Jul 30, 2006 8:19 pm

Cao "odpravljalci"!

Tudi moja malenkost se jutri zjutraj odpravlja na "Glej dalec" in me tako ne bo na poslovilni maši. Zato vam sedaj zelim vso plezalsko, avanturisticno in alpinisticno sreco+uzitke.
Da bo stvar od sile zabavna in hkrati varna pa vam posiljam(posljem) angelcka ... vsak vecer za naslednji dan :wink:

Prisrcen objem in se vidimo ... v septembru, se vmes pa tipkamo.
Maja

agnes
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Mar 17, 2005 12:30 pm

OdgovorNapisal/-a agnes » Ne Jul 30, 2006 10:15 pm

Pozdrav še z moje strani!

Žal tud jaz ne bom mogla pridet na skupno sv. mašo, ker jo jutri zjutraj mahnem proti Medžugorju.
Bom pa mislila na vas.
Naj iz odprave nastane dobra zgodba s srečnim koncem.
:wink:

srečno neža

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Jul 31, 2006 10:29 am

Mene pa zanima, kdaj se po maši odpravite(mo) na letališče in kdaj imate let.
Luka K.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Jul 31, 2006 10:37 am

Hja, malo sem bil prehiter; na ful lepi strani odprave sem že našel del informacij.
Luka

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » To Avg 01, 2006 6:18 pm

Želim vam, da se boste imeli fajn in da pridete živi in zdravi nazaj

Janez V

samo
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 1:07 am

OdgovorNapisal/-a samo » To Avg 01, 2006 11:02 pm

Fajn se mejte pa velik SREČE pr vzponu na vrh.

Ps. Tut jest vs bi rt kdaj vidu v živo, pomožnosti kje v hribih, tko de ne se mi kej poškodvt.


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov