Vadišče v Notranjih Goricah

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

Vadišče v Notranjih Goricah

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Sr Okt 18, 2006 9:24 pm

Sedaj uradno objavljam, da vadišče bo v kamnolomu v Notranjih Goricah. To so do sedaj potrdili vsi uradni organi. Dobili smo tudi nekaj materijalnih sredstev iz strani občine Brezovica za ureditev stene. Vsa zahvala županu Dragotu Stanovniku, ki je pokazal tolikšno pripravljenost za naš projekt vadišča.

Drug teden se bo pričelo z deli! Potrebovalo se bo kar nekaj pridnih rok in kakšno orodje. Pričeli bomo z čiščenjem grmovja in dreves ob in nad steno. sledilo bo grobo čiščenje stene z kladivi in krampi. Steno bomo nato še detajlno očistili z udarnimi kladivi in jo nato še navrtali in opremili. Vseskupaj se sliši res malo vendar je kar nekaj dela saj je stena na najnižjem delu visoka okoli 12m!

Če bo vreme dopuščalo bi poiskušili letos dokončati v grobem ta projekt!

Javite se kdo bi imel drug teden dopoldne kakšen čas in je vešč dela z motorno žago ali pa vsaj pomoči pri žaganju. Potrebuje se štiri moške dva z žagama in dva, ki bosta pomagala. Za dela ki bodo potekala naprej vas bom obveščal sproti.

Dekleta ne čutite se prav nič zapostavljene saj ste na delovišče vedno dobrodošle z kakšnim toplim čajem in prigrizkom.
Janez

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Če Okt 19, 2006 7:39 pm

Najprej pohvale vsem, ki so se do sedaj trudili z papirologijo in uradnimi obiski. Hitro ste to zrihtal, ni kej. Kdor zna, ta zna. Si bomo zapomnil za naprej. :D

Tako, kar se tiče mene sem pripravljen pomagat, kolikor bo le megoče. Od mojega para rok je sicer ena leva, vendar le malokdaj lena. Tako da sem zraven, le kak prevoz bi moral dobit iz Lj.
Sem pa žal od ponedeljka do srede zvečer cist zaseden :( . Dobro bi blo, da bi za plane vedu do ponedeljka dopoldne, da na šihtu ne obljubim preveč. Urejanja vadišča pač nikakor nočem zamuditi!

Ja, pa če ma kdo motorko in mi jo zaupa, pol ni problema sploh! :D

Lp,

Peter 8)


PS: Če se bo kdo ta vikend kam podal, mam cajt, pa grem z veseljem zraven!

az
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 20, 2006 10:44 am
Kraj: Tacen

OdgovorNapisal/-a az » Pe Okt 20, 2006 1:07 pm

Sem prost načeloma ves čas, razen kakšnih nujnih obveznosti, tako da sem zraven, ko bo akcija! Motorko lahko kakšno zrihtam, žagal pa z njo še nisem.

Lp, Aljaž
041760124

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Pe Okt 20, 2006 2:18 pm

Po strokovnem ogledu, ki smo ga opravili učeraj je bilo ugotovljeno, da bo potrebno kar nekaj akcij čiščenja. V začetku tedna bova z Janezom opravila vzorčenje skale tako, da se na podlagi vzorcov odločiva za lepilo in vidiva, če so vsi predeli kamnoloma primerni za smeri.

Večja predvidena akcija je napovedana za soboto 28.10.2006.

O delu in stanju vas bom obveščal tri dni prej tako da se bo vedelo za vremena.

Za podrobnejša uprašanja in navodila se lahko obrnete na:

Janez Kržič 041 950 118
Janez Hozjan 051 426 789
Marko Potočnik 041 622 121
Janez

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Okt 20, 2006 7:20 pm

Pridružujem se Petrovim pohvalam, super!
Sam bom pomagal, kolikor bom mogel, naslednji teden lahko žal šele od četrtka popoldne; motorke nimam, delal sem pa že z njo; prevoz imam tudi za druge.

"Naša četica koraka strumno in veselo,
drug za drugim v ravni vrsti zdaj gremo na deelo,
drug za drugim v ravni vrsti zdaj gremo na delo.

Pujskom bomo pomagali skalce urediti,
da lahko se bodo varno naučili plezati,
de ne bo jim niti eden vrh uspel uiti.”

Apeliram na vse z debelejšo pesniško žilico (moja je malo zamašena), da nadaljujete z našo delavsko himno, da si jo bomo med delom lahko prepevali! Lahko tudi vsak samo eno vrstico!

Luka Kunaver

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Pe Okt 20, 2006 10:50 pm

Ja, stvari se odvijajo naprej!
Danes sem dobil nekaj robe ploščice in sidrišča. Za agregat in mašino sem tudi že zmenjen! Motorko pa tudi imam, pa še nekaj proti vreznih hlač bom probal zrihtat za vse ki boste delali z motorko! Saj veste "Varnost je na prvem mestu!!! :D "

Mene osebno sicer te dni čaka en izpit potem pa bom lahko zares zagrabil za stvar!

Lep pozdrav!

Janez :D :roll:

Franci Zelko
Prispevkov: 143
Pridružen: To Nov 23, 2004 6:30 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Franci Zelko » So Okt 21, 2006 7:23 pm

Jaz samo čakam da se gre delat. Kak dan med tednom, ker me za vikend ni doma. Motorke nimam, sem pa že nekajkrat dalal z njo - za razliko od nožev, priprav za rezanje papirja, salamoreznic, skalpelov,... se mi z njo še ni uspelo urezat ali si česa odrezat (mogoče bi to lahko bil naslednji projekt:lol:)
Zdaj pa dovolj šale :!: Se pravi, če mi glede na zgoraj napisano kdo zaupa to reč v roke se z veseljem spravim nad odvečna drevesa, grmovja, šavje, šope trav itd. :lol: :lol: :lol:

se vidimo na PP v ponedeljek pa kako rečemo
Vrh je le pol poti!

Uporabniški avatar
bklemen
Prispevkov: 109
Pridružen: Sr Dec 28, 2005 9:21 am
Kraj: Stozice

OdgovorNapisal/-a bklemen » So Okt 21, 2006 9:13 pm

Tudi jaz lahko pridem pomagat, kdaj cez teden popoldne.
lp
Blaz 8)

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

OdgovorNapisal/-a Janez » Pe Okt 27, 2006 10:08 pm

Živjo!

Uradno sporočam, da je lokacija v Vnanjih goricah briše is seznama za naše vadbišče! :? :cry:

Torej lov na novo lokacijo je uradno odpira!!! :D

Materjal ki smo ga dobili se vrača županu!!! :cry: In tudi na tem področju se išče novega donatorja!!! :D

Lepo se imejte! :roll:
Janez


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov