Praznovanje NOVEGA LETA

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

Praznovanje NOVEGA LETA

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Po Nov 27, 2006 10:57 am

Pigsovci bomo letošnje novo leto dočakali malce drugače!
V planu je obisk doma za ostarele, kjer bomo imeli kratek program (zapeli kakšno pesem, prinesli luč miru...). Sledil bo odhod v Preserje pod Krimom, kjer sem dobil celo župnišče, kapelo in cerkev. Imeli bomo program katiri bo uključeval od ples, praznovanje rojstnih dni, zahvalno molitev za letošnje leto, sankanje z baklami (če bo sneg), zjutraj pa obisk svete maše nato pa sprehod na kakšen okoliški hribček.

Zaradi lažje organizacije bi potreboval v tem tednu neko okvirno število udeležencev. Prosil bi, če mi udeležbo potrdite s SMS om na moj telefon 041 950 118.
Janez

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » To Nov 28, 2006 10:33 pm

Sicer sem se že prijavila ampak me vseeno točneje zanima, kako bo stvar potekala.

Petje? Repertorij? Pevci? Instrumentalisti?
Darila?
"Scenarij" praznovanja?

Sveta maša?
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Pe Dec 08, 2006 10:24 am

V naslednjem tednu bo že znan program praznovanja. Sklenili pa smo, da si uzamemo več časa za obisk doma za ostarele na Vrhniki, saj se želimo z njimi osebno srečati. Ker ima dom malce čez dvesto ostarelih oseb bomo z obiskom pričeli enkrat v popoldanskem času. Mislim da bo nam tako dobro delo zelo obogatilo praznovanje in vsem v domu bomo gotovo polepšali dan.
Janez

Franci Zelko
Prispevkov: 143
Pridružen: To Nov 23, 2004 6:30 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Franci Zelko » Pe Dec 08, 2006 7:12 pm

Jaz se strinjam z Janezom. Lepo bo, neki dobrga bo, pa še fajn se bomo mel - kaj še češ bolšga.
JAz sem zraven ampak se grem na to varjanto kot je Janez nakazu - ko bomo pel ali karkoli že počeli, bomo pri ljudeh in ne na hodniku,... Za tist je lahko tut radio dovolj.
Pa bodi dovolj za enkrat.
Vrh je le pol poti!

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Po Dec 25, 2006 6:32 pm

Jutri v torek 26.12.06 se dobimo pri meni doma (Goričica 24, smir Ljubljana - Podpeč - Borovnica, v vasi Goričica prva hiša na levi strani) po 15h. Spisali bomo program za novoletno praznovanje in izdelali voščilnice za ostarele! Vabljeni!
Janez

Gost

pozdravi iz dzungle

OdgovorNapisal/-a Gost » To Dec 26, 2006 1:47 am

Pozdravljeni vsi!
Ker bi se vam rada pridruzila na praznovanju novega leta, bi rada, da napisete, kje bo praznovanje po petju v domu na Vrhniki in kako se pride do tja. Okoli 21h na Silvestrovo se bom namrec vrnila iz popotovanja in se bom pripeljala direkt k vam, zato bi bilo meni najbolj prikladno, da bi tukaj lahko prebrala kako priti.
Trenutno sem v dezevnem gozdu, na meji med Mehiko in Gvatemalo, kjer smo sli gledat majovske templje v pragozdu. Je cista divjina z divjimi zvermi in indijanska vas. V prihodnijih dneh gremo se na atlantsko obalo za nekaj dni potem pa domov. Vse je odlicno, pisano in zelo fajn!
Irena

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Sr Dec 27, 2006 11:15 am

Irena!

Lepo te je slišat!!! :D
Ti pridi v Preserje, v župnijski dom.
Pot do Preserja najverjetneje poznaš, saj smo tam blizu(Žalostna Gora) skupaj praznovali novo leto 2004/05 in smo si v preserški cerkvi ogledali čudovite jaslice.

Lepo potovanje in srečno vrnitev ti želim!

Mirjam
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Če Dec 28, 2006 6:05 pm

Program za novoletno praznovanje

- zbiranje ob 15h na Vrhniki pred domom za ostarele ( zadnji semafor desno če se peljemo iz Lj. proti Logatcu nato pa levo kot nas usmeri tabla)

- v domu bomo obiskali večino stanovalcev, zapeli bomo kakšno pesem, kakšno rekli in zaplesali

- ob 20h odhod v župnišče v Preserju
- malica
- kratke molitve, meditacija in ogled jaslic v župnijski cerkvi
- večerja
- zabava pred in za polnoč( prosto po Preširnu)
- tombola (vsak prinese svoje darilo, ki ga izdela sam)
- ples in igre

Zaželeno, da s seboj prinesete kakšno pecivo, predvsem pa en kup dobre volje!

Če se še kdo odloči, da se nam pridruži je dobrodošel!
Janez

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ajambit » Pe Dec 29, 2006 5:11 pm

Lepo Lepo praznujte!!!
Nekaj prisrčnih verzov, ki naj vas spremljajo ob prehodu v novo leto in se naprej ...

Naj bo novo leto uspešno,
lahko malo grešno ...
Naj bo očarljivo, iskrivo, igrivo,
norčavo in zdravo!
Z malo bridkosti, veliko sladkosti
in največ modrosti!
Naj bo mirno, kot nebo večerno,
minljivo in večno - preprosto SREČNO!


se vidimo v 2007 :D
pp Maja

az
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 20, 2006 10:44 am
Kraj: Tacen

zahvala in vse naj naj naj!!!

OdgovorNapisal/-a az » Po Jan 01, 2007 11:00 am

Novo leto se je začelo, sprejeti ga moramo takšnega, kot se nam ponuja.

S pigsi smo ga pričakali v veselem vzdušju v Preserjah in, če se po jutru dan pozna, potem lahko pričakujemo res super leto!

Rad bi se zahvalil vsem, ki so s svojim nasmehom, dobro voljo, pa tudi delom in trudom pripomogli k tako lepemu silvestrovanju! Hvala!

Vsem voščim čim srečnejše, veselja in ljubezni polno leto 2007! Da bi sprejmali čim več novih izzivov, opravili čim več 'prvenstvenih smeri in drznih vzponov', ob tem pa ne bi pozabili nase in na bližnje! Za konec pa še to, da ne bi bilo treba nikomur reči, kako ceni zdravje, saj večino stvari cenimo šele, ko jih izgubimo.

Aljaž

gost

OdgovorNapisal/-a gost » Sr Jan 03, 2007 12:54 pm

Ja, drage pigsovke, dragi pigsovci

Se strinjam z Aljažem, da je bilo lepo. Zaradi dobrega dela, pozitivne družbe, topline in bližine prijateljev, iskrenih želja in upov, da se nam v tem novem letu zgodi to in ono na kar čakamo že nekaj časa,... vsak nosi v srcu svoje prošnje in iskrice upanja.

Hvala vsakemu posebej, ker je daroval delček sebe zate in zame...

Pa res vsakemu privoščim čim več utrinkov izpolnjenih želja :wink: Vsaj tistih najbolj blestečih in gorečih...

Se mi je pa že v domu ostarelih utrnila solzica v srcu in ujela misel, da bi tudi mene na stara leta kdaj obiskal kakšen pigs.

Ostanite to kar ste, dragi pigsi :wink:

Vesna

5rica
Prispevkov: 21
Pridružen: Sr Jan 03, 2007 3:44 pm
Kraj: Kamnik pod Krimom

OdgovorNapisal/-a 5rica » Sr Jan 03, 2007 8:11 pm

Želim vam, da bi bilo vsako jutro v novem letu, jutro radostnega pričakovanja, vsaka noč, noč mirnega sna in vsak dan pustolovšina s srečnim koncem. Srečno 2007!

Naj bodo to moje uvodne besede in želja, da se vam dogaja, dogaja in dogaja.

Hvala vsem, ker sem lahko z vami praznovala prihod novega leta. V veselje mi je bilo spoznati toliko novih srečnih, zanimivih, prijaznih,...obrazov, nekatere sem že prej poznala, za ostale pa Bogu hvala za vas. Super družba ste in želim si še večkrat se srečati z vami. Hvala Janezu, ker me je povabil.
Hvala primorki Mariji za prekrasno molitev/meditacijo, hvala vsem tistim, ki ste bili v kuhinji na čveku in smehu,...

Veselim se ponovnega srečanja z vami in čakam na kakšno povabilo! :oops:


5rica
Kdor ima ljubezen v svojem srcu
ima vedno nekaj kar lahko daruje.

Franci Zelko
Prispevkov: 143
Pridružen: To Nov 23, 2004 6:30 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Franci Zelko » Ne Jan 07, 2007 6:13 pm

Ja jest sm se tut meu fajn za nou let.
Da bote mal vedl kako je blo u depandansi na Komni

Letos za novo leto je AO Črnuče najel hiško ob koči na Komni. in ker so sprejemal in vabili še ostalo nečrnuško ljudstvo sva se z Jasno podala v to bolj ali manj nepoznano množico pirate
Baje so čez dan neki hodil naokrog tko da je to edina olajševalna okoliščina za potem sledeči ''kriminal'' sleepy2 sleepy2 sleepy2
Novo leto smo dvakrat pričakali - najprej po ruskem oz. moskovskem času (ob 22.00) occasion9 in to kr not - ob ruski himni v izvedbi ene Petre in ob vodki.
Drugo novo leto je bilo pa naše - ob polnoči, na snegu, pesmi, baklah, šampanjcu,... Še prej smo imeli pa pokaži kaj ''znaš'' - eni majo kr nenavadne ideje Shocked
Po vseh voščilih in skaknju po snegu je pa vertikla stopila v akcijo Twisted Evil
Najprej je iz bakel ratal prou lep ogenj, kjer smo se pol kr veselo greli dokler ni prnorel ves penast upravnik, ki nam je cussing povedal, da je treba ogenj pogasiti. pa so vsi začel neki sneg na veliko brcat na ogenj - tko da bi skor zakopal še jabolka v žerjavci. Ker se midva nisva dala in sva hotla spečt jabčka do konca so ostali obupal in se nekako umaknili v hiško.
Pol pa šok ob dveh ko prideva not: namest, da bi padla v dogajanje in fešto sva našla le dva vrla, neumorna in nepomehkužena črnuška tečajnika, ki sta še zdržala pokonci. Ostalo ljudstvo je popadalo v pojstle. Tut na ''nežno'' ( director ) vabilo na ples oz. kakršnokoli zabavo se niso odzvali. Razumem Karin da je veselo spala (ker ima nekeko leto in pol življenja za sabo pa še ni tok u kondiciji) ampak ostali so me presenetl.
Sam mi šterje se nismo dal: smo pa sami užival ob muski do petih, pol smo si pa tut mi dovolil it mal počivat - ampak ne preveč.
Sva jim potem razložila, da se pri vertikali včasih skupna tura ne zakluč tok hitr k pa pri črnučah nov let Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Blo je faj, zdej je pa na žalost konc vsega skupi Confused
Ampak nč nam ne fali tko da...
Vrh je le pol poti!

Franci Zelko
Prispevkov: 143
Pridružen: To Nov 23, 2004 6:30 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Franci Zelko » Ne Jan 07, 2007 6:15 pm

Se opravičujem za vmesne napise :oops:
To naj bi bli smajliji - sm kopiru iz vertikalskega foruma kamor sem najprej napisu; tam mamo več smajlijev tu pa jih očitno ne poznamo in je samo napis - žal
Vrh je le pol poti!

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ajambit » Ne Jan 07, 2007 7:55 pm

Hihihi ... jaz sem pa ze misla kaj ti je anglescina zadogajala in mi ni blo prov nc jasn :D :)))) hehe

Dobra je ta.

Res se pise ze bondovsko 007 in nasa (skvojevci Lj4) zgodba slavnega/blescecega prehoda je v slikcah na ...
http://ajambit.myphotoalbum.com/view_al ... m20&page=1

Blo je fejst :)

Lepe pozdravcke vsem
Maja


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov