15.1.2007 Sv. maša na Rožniku

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
kristinaraspor
Prispevkov: 66
Pridružen: Če Mar 03, 2005 3:34 pm
Kraj: Vrhpolje

15.1.2007 Sv. maša na Rožniku

OdgovorNapisal/-a kristinaraspor » Sr Jan 10, 2007 3:39 pm

Naslednji ponedeljek, 15.1., se dobimo ob 20.00 na parkiriscu gostilne pod Roznikom in potem gremo skupaj k Pigs sv. masi v cerkvico na Rozniku. Priporocam zelo topla oblacila, se posebej tistim malo bolj zmrzljivim. Hvala vsem za tako velikodusno pripravljenost za sodelovanje. In kot vedno velja: povabite se koga!

Kristina

P.S. JanezP; lahko ti kaj posodim =)

Uporabniški avatar
janezp
Prispevkov: 38
Pridružen: Pe Okt 20, 2006 5:01 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a janezp » Sr Jan 10, 2007 6:41 pm

vsekakor se priporocam Kristina, se vedno se namrec drzim takoimenovanega pravila "layers on leyers", ki mi je na kredarici tako dobro sluzil.

Za take razmere, izkusnja s kredarice pravi, da rabim vsaj tri flise (tokarat prosim z delojucimi zadrgami!) ter kvaliteten troslojni xcr goratex, recimo en kul lhotse. Nogavic in kap pa imam dovolj. Rokavic tudi. Seveda v zameno posodim gamase in prinesem kaksen flajster za zulje.

Vikijev cepin, svetleco varnostno vetrovko in se kaj kar pase k taki opravi (kot to priporoca stilistka MB), pa pustimo za posebne priloznosti.


P.S. ploscica za radio bo tudi tokrat ostala pri meni :twisted:

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Jan 12, 2007 3:45 pm

Torej, če sem prav razumel, ne bomo videli svetleče vetrovke, al kako?

Uporabniški avatar
janezp
Prispevkov: 38
Pridružen: Pe Okt 20, 2006 5:01 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a janezp » Pe Jan 12, 2007 4:13 pm

Da, prav zares, svetleče vetrovke oziroma površnika tokrat ne bo. Ga prihranim za posebne priložnosti, kot so naprimer delo v gozdu, če se ustavim na avtocesti, zmenek, zgubljena stava ...

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ajambit » Po Jan 15, 2007 10:00 am

Ojla!

Za nesigurce in nepoznavalce terena kot sem jaz :oops: ... kje je tocno ta gostilna? Lahko kdo napise opis do tja ali se bolje naslov od tam? Al pa ce gre kdo iz smeri centra tja (s kolesom) in me lahko vodi ?

Najlepsa hvala in se vidimo.
pp
Maja


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov