RD

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

RD

OdgovorNapisal/-a pigs » Sr Jan 24, 2007 1:17 pm

Zivijo!
Vabim te na praznovanje mojega petega rojstnega dne. Praznoval bom v nedeljo, 18. 2. 2007, ko se bomo zbrali pri meni doma (v sprednjih klopeh viske cerkve) 20 minut pred deseto maso. Po masi bom pokazal nekaj krajsih filmov o mojem dosedanjem zivljenju (30 minut), po omenjenem pa bo sledilo kosilo (60 minut ali dlje). Na praznovanje te vabim zato, ker si me tudi ti sooblikoval/a. Predhodne prijave niso potrebne, poleg tebe pa na praznovanje povabim tudi tvojega/o partnerja/ico in otroke, kateri bodo imeli pravico do kosila prav tako kot ti. V upanju, da se vidimo, te lepo pozdravljam,
Pigs, petletnik

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

OdgovorNapisal/-a pigs » Po Feb 12, 2007 11:34 am

Zgoraj omenjeno še vedno velja in temu sledi še, da lahko in je zaželjeno povabiti k praznovanju tudi domače in ostale, ki jih bi zadeva utegnila zanimati. Vsi tisti, ki pa ste povabljali bivše Pigsovce, pa povabljene spomnite še enkrat.
Ker bomo začeli ob 9.40 s pevsko vajo v cerkvi, je pravzaprav treba priti na Vič že ob 9.30, da se ne bi kaj preveč zavleklo, ko se bo parkiralo, itd.
Po deseti maši bomo v dvorani Antonovega doma prikazali nekaj Pigsovih filmčkov, kar bo trajalo približno pol ure.
Nato sledi še pol ure programa po prešernu ala prosti pogovor itd..
In okoli 12.30 bomo imeli v učilnici, kjer imamo srečanja (poleg oz. nad dvorano), kosilo za vse sedanje in nekdanje Pigsovce.
Tako, se vidimo ob točno ob 9.40 v cerkvi (v sprednjih klopeh),

PIGS

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

OdgovorNapisal/-a 5er » Sr Feb 14, 2007 5:47 pm

pigs napisal/-a:In okoli 12.30 bomo imeli v učilnici, kjer imamo srečanja (poleg oz. nad dvorano), kosilo za vse sedanje in nekdanje Pigsovce


zatorej,
da se bo vse skupaj še lažje (predvsem pa ceneje) izšlo, vas vse naprošam, da prineste s sabo dokumente, s katerimi lahko izkazujete svoj študentski status (štud. izkaznica, indeks, potrdilo o šolanju). Zaželjeno je, da s sabo prinesite tudi več dokumentov na enkrat (najbolje kar vse tri). Kdor ima študentsko brez nalepke za letošnje leto, ali indeks brez štapiljke, naj ju vseeno prinese (ne sprašuj zakaj :shock: ).

Prosim, da mi dokumente izročite takoj po maši, lahko pa tudi pred, ker si ji ne želim s pušco pobirat po celem Viču. Seveda vse tudi vrnem!

Vse v dobrobit PIGS-a!

Lp
Peter 8)
Bolje da ti ostane klin v poki, kot grif v roki!

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

Pecivo?

OdgovorNapisal/-a ajambit » Sr Feb 14, 2007 11:50 pm

Ojla!

A so za kosilo naproseni oz. priporoceni ali predvideni kaksni dodatki v obliki pijace al peciva za na konc? Sam recte, pa se bo speklo :)

pp
Maja

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

OdgovorNapisal/-a pigs » So Feb 17, 2007 11:02 am

Ker imam tokrat rd jst, bom tokrat za vse poskrbel jst. Ostali le poskrbite, da boste uresničili vse naloge, za ketere smo se za to nedeljo zmenili.
PIGS
op.priboljški pa so seveda še vedno zaželjeni na rednih ponedeljkovih srečanjih

Spela
Prispevkov: 36
Pridružen: Po Dec 05, 2005 12:58 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Spela » Ne Feb 18, 2007 10:14 pm

Tale rojstni dan je bil pa odlično speljan. Jaz se zahvaljujem vsakemu posebej, ki je z malim ali večjim prispevkom poskrbel, da smo se imeli čudovito. Predvsem smo se pa zelo spodobno predstavili in promovirali župniji. Pokazali smo odgovornost, veselje, mladost, sposobnost, sproščenost in še kaj.

Kar zadeva mene bi lahko vsak mesec imel kakšno tako mašo. Jaz sem prov uživala gor in verjamem da še kdo. Zahvaljujem se vsem instrumentalistom, ki ste bili odlični. Hvala, ker ste si vzeli čas za vaje.
Upam, da bomo to čimprej ponovili.

lep teden, Furmani


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov