Paklenica 2007

uradna obvestila

Moderator: pigs

ajambit
Prispevkov: 62
Pridružen: To Maj 30, 2006 10:24 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ajambit » To Jul 17, 2007 9:42 pm

Cau!

Iz pasivnega branja, sedaj lahko natipkam naslednje vrstice .... juhuhu, da grem v Pklo, na morje :D !!! Torej po vrsti:

Maja Bitenc
prevoz v Paklo: s Petrom in Majo, okoli 25.07.

prevoz nazaj: ?, ned. 29.07. (ce ma kdo se frej, naj me prosim poklice na 040141560, sicer bom prosila za 5 mesto pri Petru)


Oprema: gorilnicek (ce rabmo), caji&kava&kapucin (sponzorira Franck, naj mi organizator potipka ce in kolk bi tega ponucal), viseca mreza, balincki, jungle speed, za mesto v sotoru bi se z nekom zmenila (ce se lahko pridruzm Tanji&Vesni?, se poklicemo), loncek domace marmelade, nekaj plezalne opreme (plezanje za poizkusino)

Sm pa bolj za tek, plavanje, tauhanje, odbojko, pohajkovanje, lenarjenje ...

Ekola. Mislm, da je to TO. Sam da se gre :wink:
pp
Maja

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

OdgovorNapisal/-a Maja » Sr Jul 18, 2007 6:58 am

Komentar na ceno ni bil mišljen kakorkoli osebno. Nasprotno, zelo sem vesela, da se nekdo žrtvuje in poskrbi za nakup. Se mi zdi pa prav, da se te stvari razčistijo pred odhodom. In cena je tema, ki se tiče vseh, ne le tistega, ki hrano kupuje.


Bodite lepo, Maja

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Sr Jul 18, 2007 9:34 am

Hej!

1. Maja, sej vem. Jaz sem mislil tudi bolj na splošno, ne toliko glede tokratne cene. V grobem se mi namreč zdi bolje, da potujejo razni predlogi najprej preko ustnega izročila.

2. Še dve prijavi: Luka Ravnik in Damjan Šterk, 23-26.7.2007, 'dol grede' se peljeta s Katjo in Polono, nazaj pa gresta (morda s Grcetovo družino) v četrtek.
Imata naslednje: šotor (zaseden), dve plezalni opremi (ne tudi za drugega v navezi), ... pa verjetno še kaj.

3. Jaz bom imel sabo še kitaro in orglice (te bodo v C-duru, da vesta to tudi Luka in Tobija).

4. Ne pozabite si urediti zdravstvenega zavarovanja!

lp, Marko

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Pe Jul 20, 2007 9:28 am

Živjo!

V mojem avtu sta trenutno zasedeni dve mesti (Samo in jaz) in z veseljem sprejmeva še koga za v ali iz Paklenice.
Bi pa prosil, da naj tisti, ki ima v avtu še kakšno mesto, to sporoči na forum. No, bomo pa itak v ponedeljek zjutraj videl kako in kaj, in se lepo razporedili po avtih.

V mojem izredno malem šotorčku sva trenutno Marko in jaz, lahko pa sprejmeva še kakšnega (no, še rajši kakšno), ki bi bil željan najine družbe.

Uporabniški avatar
marijakrzic
Prispevkov: 51
Pridružen: Po Nov 22, 2004 4:58 pm
Kraj: Goričica pod Krimom

OdgovorNapisal/-a marijakrzic » Pe Jul 20, 2007 5:59 pm

No, končno sem spet v civilizaciji ...

Torej, glede cene je takole. Dogovorili smo se, da bomo že prvi dan pobrali denar za cel teden, ker jaz namreč nimam banke, da bi zalagala in kupovala iz svojega itd. Cena 2,5 eur oz. 18 hrk na obrok (za odraslo osebo) še ni popolnoma fiksna, bo pa zajemala tako hrano kot karte za v park, bencinski prevoz za v park, prispevek župniku za mašo. Na tak način bomo ustanovili fond, iz katerega bomo črpali denar za potrebe med taborom. Zatorej imejte ta denar V KUNAH (2,5 eur je prbl. 18 hrk)!!!! Če bi slučajno kaj ostalo, bo šlo v pigsovega pujska.
Pa nikar se ne pritožujte, ker je pobiranje denarja najbolj nehvaležna stvar. Če se kdo na strinja s tem, naj si stvari pač sam zrihta ....

Pa ne pozabiti prinest s seboj lončke za pitje, krožnike ter pribor (žlice, vilice, nož)

Pa še to: če slučajno kdo nima prevoza za v Paklo, imam še jaz nekaj prostih mest, vendar samo za tja, ker bom verjetno po končanem taboru šla še kam.

Lp; Marija

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Pe Jul 20, 2007 6:44 pm

Hoj!

Moj oz. Ankin avto je zdaj že zaseden. Skupaj se bomo tja in nazaj peljali Anka, Tanja, Samo in jaz. Toliko, da ste na tekočem.

LP, Tobi

Uporabniški avatar
krzicjanez
Prispevkov: 132
Pridružen: To Nov 23, 2004 8:21 am
Kraj: Prevalje pod Krimom

OdgovorNapisal/-a krzicjanez » Pe Jul 20, 2007 9:46 pm

Lepo pozdravljeni!
Ker že nekaj dni poslušam in berem probleme o visoki ceni bivanja v Paklenici sem se sklenil oglasiti! Najbolj zanimivo mi je, ker vedno stokajo tisti ,ki jim po domače nič ne manka. Drugič pa kje v sloveniji dobiš počitnice organizirane za 20.000Sit bivšjega denarja? Predlagam vam lastno režijo ali pa ostanite doma če pa greste v organizaciji PIGSA pa bodite tiho ker če gdo nima mu bom pa jaz plačal, ker mi letos nič ne manka!

Predragi prijatelji vaš Janez!
Janez

samo
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 1:07 am

OdgovorNapisal/-a samo » So Jul 21, 2007 4:24 pm

Hm, men pa ni čist jasn, a obrok je samo enkrat na dan al je to 18kn krat npr. 3 oz. odvisn od obrokov?

Uporabniški avatar
Marko Bitenc
Prispevkov: 212
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 6:01 pm
Kraj: doma

OdgovorNapisal/-a Marko Bitenc » Če Avg 02, 2007 9:31 pm

Oj,

verjetno je tistim, ki ste bili v paklenici ze jasno koliko ste dali za hrano. mene (in verjetno se koga), ki pa tam nisem bil me pa jasno zanima kaj ste kaj splezal, se zmenil, kaksno novo zgodbo dozivel, mogoce je ze lepo da se tale tema pod paklenica 2007 konca s kaksno bolj "pametno" pripombo.

Tudi moje pocitnice se bodo kmalu zacele, :lol:

Marko

ki se trenutno spila visoko znanost v nocni izmeni na sinhrotronu * v Bazovici pri Trstu

*ena velika okrogla bajta, kjer dirkajo elektroni (del atoma)

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Pe Avg 03, 2007 11:41 pm

Skratka,
res bi lahko na forumu celoletni vrhunec - poletni tabor - zaključili z drugačno noto, kot so finance. Torej,
-bankrotiral ni nihče,
-lačen vsaj jaz nisem bil,
-plezali smo letos nekoliko manj kot prejšnja leta (letos je bilo bolj v modi jadranje, ribolov, igranje odbojke), čeprav smo vseeno ves čas plezali v plezališču in poleg tega plezali v preko 25 smereh različnih težavnostnih stopenj (od II do VIII) v večini sektorijev od Velikega Vetrenika do Manite peči,
-ponovili smo športni dan izpred dveh let z noviteto vstopnine v kanjon Male paklenice,
-ni bilo toliko naknadnih odhodov in prihodov dodatnih članov kot prejšnja leta (bilo nas je nekako ves čas nekaj čez petindvajset komadov) - rekordno število čez cel čas tabora,
-izvedli smo vodno igro (kasneje sta morali dve članici zapustiti camp),
-doživeli smo približno sto nizkih preletov letal in helikopterjerji (zaradi dveh požarov v bližini),
-v celotnem času tabora se je še največja nezgoda pripetila jadralcem, ki so pristali v deželi Oleandriji (podrobnosti sam ne poznam),
-imeli smo kremenčkov večer,
-glede skupinske dinamike smo doživeli povsem novo izkušnjo, za katero verjamemo, da je namenjena za rast celotnega Pigsa in ki nam nakazuje, da bo Pigs rastel točno toliko časa, dokler bomo pripravljeni drug drugega poslušati, se prilagajati in sprejemati,
... upam pa, da bo kdo od fotografov nalepil še kakšno slikico, ki bi potrdila napisane besede

in še geslo letošnje Paklenice: Več kot unič'mo, več škode je!

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » To Avg 07, 2007 4:56 pm

Hoj!

Jah, je že Marko veliko spisal, tak, da skoraj ni kaj za dodat.

Meni je bila letošnja Paklenica zelo pri srcu, ker se ni od jutra do večera samo plezalo, ampak se je vse skupaj vzelo bolj lahkotno. Pozna se tudi, da počasi odraščamo in se v naši skupini na novo stapljajo dvojice, ki počasi celotno znamenito divjo pigsovsko dinamiko umirjajo.
Saj kot je že Marko rekel, Pigs raste, kar je popolnoma normalno, samo prilagoditi se je treba, pa bomo skupaj še dolgo, dolgo... :)

Slikce pa verjetno še pridejo in zraven še kakšen dodaten komentar!

Bodite lepo!
Tobi

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » To Avg 21, 2007 12:14 pm

Poglej na
http://pig.si/viewtopic.php?t=666
Luka, res fajn slike in komentarji,
Marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 61 gostov