Zares vredno ogleda!

uradna obvestila

Moderator: pigs

Damjana
Prispevkov: 59
Pridružen: Sr Mar 21, 2007 8:26 pm
Kraj: Vrhnika

Zares vredno ogleda!

OdgovorNapisal/-a Damjana » Če Maj 17, 2007 9:11 pm

Pretekli teden sem šla iz službe. Zadišal mi je sladoled, a ko sem zagledala ceno 1 eur, sem se obrnila in se odločila, da si ga tokrat NE privoščim.

V juliju grem na izlet. Pa ne sama. Jasna stvar. Ker rada letim z letali, ker obožujem večno sonce in čudovite razlgede, sem se odločila, da ponovno grem. 5. 7. 2007 bo ta dan za naju.

Privoščila si bova. In vesela sem tega! Greva iz Maribora v London, pa verjetno še kam. Prepričana sem, da si vse to lahko privoščite tudi vsi vi, zato tudi to pišem. Vem, da zveni neverjetno in hecno, res pa le je.

Povratna karta (za nazornješo sliko: Maribor - London; London - Maribor) za dve osebi z vsemi vključenimi taksami znaša 0.04 EUR! V bivših tolarjih je to 9,6 sit (niti čungalunge ne dobiš za ta denar). Nič več, nič manj! Kdor ne verjame, me lahko pokliče po telefonu in mu posredujem kodo, s katero je možno vse preveriti. Lahko pa kasneje vidite tudi izpisek Vise, s katero je bilo plačano (vse je že v naprej plačano).

Vredno se mi zdi, da ozavestimo, da je možno iti na izlet ali ogled kakšnega mesta, kraja ali države za male pare, kar nam nekaj let nazaj nikakor ni bilo dostopno.
Želim vam, da bi izkoristili te akcije in si upali rezervirati letalske karte za smešno ceno.

Iztok me je nagovoril, da vam napišem le "obvestilo o akciji", jaz pa sem vam morala še malo širše naložiti, ker se nama velikokrat zdi, da se takim "akcijam" kar ne verjame oz. nihče tega ne dojame resno.

Kdor gre magari samo v Dublin na pivce, naj za 2 jurja močno uživa! Od tega bo dal skoraj vse za pivo! :)

Lep pozdrav, Damjana in Iztok.

PS: RYANAIR.com

Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov