obvezna vrvna tehnika

uradna obvestila

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
merjasec
Prispevkov: 81
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:42 pm
Kraj: Spodnje Gameljne
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a merjasec » To Jul 05, 2005 12:04 am

Zivjo

Nekaj fotk danes iz Turnca.

Lp

Gašper

Slika
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
irena
Prispevkov: 61
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:41 am
Kraj: Tacen
Kontakt:

ponovno Turnc

OdgovorNapisal/-a irena » Sr Jul 06, 2005 5:15 pm

Hoj!
Kot ste videli smo se v ponedeljek uspešno učili v Turncu plezalno tehniko. Ker smo se zmenili na hitro, mnogi, ki bi bili radi zraven, niste vedeli, zato bomo stvar ponovili vsaj še dvakrat pred Paklenico. Predvideno je bilo, da bi se dobili v petek, vendar, ker se obeta slabo vreme, se najbrž ne bomo dobili. Pač pa se bomo dobili en dan naslednji teden in še enkrat teden kasneje, da dobro streniramo in utrdimo pridobljeno znanje. Obveščeni boste dva dni prej, dobili pa se bomo okoli 17h v Tacnu ali Turncu.
Vsak, ki pride plezati mora imeti poleg običajnih potrebščin nujno 3 matičarke in 2 prusika, 3 sisteme, ker se je imetje opreme izkazalo za problematično. Prej pa se moramo dogovoriti še za štrik. Dobro je, da malo sporočite, kdo bi prišel.

Irena

Uporabniški avatar
tanja
Prispevkov: 147
Pridružen: To Mar 01, 2005 6:31 pm
Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a tanja » Sr Jul 06, 2005 7:20 pm

Ja, ker imam to srečo, da mam do konca tedna štrik in je bil vreme res lep, pa se nismo zmenil za Turnc, sem vadla kar doma, torej abzajl z balkona. No, bl neki na pol, ker mi je blo mal nerodn zarad sosedov. :oops: Ampak morm rečt da sem tehnično kar dobr izvedla.
Če ravno ne bo orng lil v petek, sem jaz še vedno za ponovno vajo. Kaj misliš?

Lp, Tanja
"Na vrhu gore smo bližje nebu le toliko, kot smo bližje svojemu bistvu." (prejeti sms)

Uporabniški avatar
tanja
Prispevkov: 147
Pridružen: To Mar 01, 2005 6:31 pm
Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a tanja » Če Jul 07, 2005 10:33 am

Oj!
S Kristino sva se dogovarjali, da bi se kar danes dobili v Turncu, če bo vreme zdržalo. Torej se dobimo okrog 17.30 kar tam. Vsak naj ima s sabo, kar rabi za plezanje in če ima po možnosti še kakšne sisteme in štrik. Če pa nimaš opreme in bi se vseeno še kaj naučil, pa pridi vseeno, bomo že kako.
Mogoče bi bilo dobro, da se interesenti javite prek SMS men al pa Kristini, da ne boste zastonj hodil, če se slučajno premisliva (seveda zarad vremena).

(Sorry Kristina, mal sem te prehitela).
Lp, Tanja
"Na vrhu gore smo bližje nebu le toliko, kot smo bližje svojemu bistvu." (prejeti sms)

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Če Jul 07, 2005 11:13 am

Oj,
ce bo sila, lahk tut jaz en strik posodm do Pakle, ker vem da je s striki problem. Drugac pa nujno dobte se pigsov strik, ko pride boris domov, ker je pigsov strik namenjen ravno tistim, ki strika nimajo. SAM NE PO STRIKU HODT!!!
lp
marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov