Kultuno-turistični izlet

uradna obvestila

Moderator: pigs

agnes
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Mar 17, 2005 12:30 pm

Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a agnes » To Mar 24, 2009 1:34 pm

Počasi se približuje april in s tem tudi Pigsov že tradicionalni kulturno-turističen izlet, ki bo letos v ponedeljek 13.04. (velikonočni ponedeljek). Program izleta bom objavila kasneje, zaenkrat te samo povabim, da si na koledarju rezerviraš čas.


Lep se mej, pa velik se smej :D

Neža

agnes
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Mar 17, 2005 12:30 pm

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a agnes » Če Apr 02, 2009 1:55 pm

Živjo!

Kot že rečeno, se na velikonočni ponedeljek pigsovci odpravljamo na kulturno-turistični izlet.

Program izleta:
Ob 9.45 se zberemo na avtobusni postaji v Škofji loki :arrow: 10h sv.maša pri sv. Jakobu :arrow: po maši ogled Loškega muzeja na Loškem gradu (Poleg stalnih zbirk si bomo ogledali še raztavo Loška krajina - krajinska motivika v loškem slikarstvu od Groharja do današnjih dni, fotografsko rastavo Pogledi na tišočletno mesto in raztavo o Škofjeloškem pasijonu)
:arrow: Potem jo bomo mahnili na Selško, kjer se bomo najprej ustavili pr Bohinc (pri nas doma), kjer bomo dobili kaj za pod zob.
:arrow: S polnimi trebuščki bomo pot nadaljevali proti Sorici, kjer si bomo ogledali rojstno hišo Ivana Groharja in se udeležili glasbene ali likovne delavnice - odvisno od št. udeležencev). Uradni del izleta bomo tam tudi zaključili okoli 18h.

Če koga zanima kaj več o Loškem muzeju ali Groharjevi hiši:
http://www.loski-muzej.si
http://www.sorica.si/Slo/main.asp?id=4C42E17E

Stroški izleta:
Loški muzej + Groharjeva hiša 7,2 evra (če nas bo manj kot 10, se stroški malce povečajo)

Prijave zbiram do četrtka (9.4.) na tel. 031715266.

Se vidjamo,

Neža

PS: Doživet veliki teden ter veselo veliko noč in seveda velik pisanih pirhov :wink:

agnes
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Mar 17, 2005 12:30 pm

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a agnes » Sr Apr 08, 2009 1:20 pm

Naj se vam ne mudi preveč s prijavami, saj se rok za prijavo izteče šele jutri :!: :wink:

lp, Neža


PS: Kdor računa, da bo šel, naj se mi le prijavi, pa ne se bat še koga (tud ne pigsovca) povabit/pripeljat.

Uporabniški avatar
pigs
Site Admin
Prispevkov: 176
Pridružen: To Nov 16, 2004 6:47 pm
Kraj: FORUM

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a pigs » So Apr 11, 2009 9:17 am

Če je še kdo, ki se še ni prijavil za izlet in bi želel iti zraven, naj nikar ne okleva. Zelo zaželjeno pa je to Neži sporočiti kak dan prej.
Vsem, s katerimi se v teh dneh ne bomo srečali, pa Pigs želi blagoslovljene praznike,
PIGS

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a Maja » So Apr 11, 2009 9:35 am

Ojla!

Meni se pa zdi edino fer (do organizatorja kot tudi do tistih, ki so se prijavili pravi čas), da se držimo rokov, saj je sicer skrajno težko karkoli organizirati. Predvsem to velja takrat, ko je organizacija povezana še s kakšnim "podizvajalcem", kot je to v tem primeru.

Pa res nočem težit takole na veliko soboto... Kdor je kadarkoli karkoli organiziral, to gotovo razume.

Lepe in doživete praznike vam želim,
Maja

miha
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Nov 22, 2004 10:27 pm

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a miha » Po Apr 13, 2009 7:30 pm

Ja tole dons je blo pa tko fletkan. Lepo vreme, super družba in zeloooo dobro kosilo. Neža, od mene in Mateje dobiš čisto 10-tko za izlet. :D

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a Janez » Sr Apr 15, 2009 12:39 pm

Živjo!

Še nekaj slikc :)
Loški muzej na Loškem gradu
še pridno poslušamo :lol: :shock:
Slika

malce poslušamo in malce gledamo :D :roll:
Slika

gledamo :D :wink: ...
Slika

začetki plezanja ... Jožef suvereno do vrha 8)
Slika

evo nas
Slika

na kamnitem mostu
Slika

katera Sora teče pod mostom? :D 8)
Slika

pri Neži na 812 metrih nadmorske višine :D
Slika


Bilo je fino!

Lp, Janez
Vsaka rwža jma trn
Vsaka nouč jma jutru
Vask kaubojc puje eno in isto

Uporabniški avatar
Maja
Prispevkov: 166
Pridružen: To Nov 23, 2004 12:42 pm

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a Maja » Če Apr 16, 2009 6:38 am

No, jaz imam pa nekaj fajn filmčkov našega "Svinjskega orkestra" z Groharjeve domačije, ampak ne vem, kako (če sploh) se jih naloži na forum. So torej pri meni, če jih kdo želi.

Lepo bodite,
Maja

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Re: Kultuno-turistični izlet

OdgovorNapisal/-a marek » Če Apr 16, 2009 8:00 pm

Maja, fino bi bilo, ko bi filmčke shranila. Jaz jih lahko dam na forum, le do nedelje me ni doma, ti pa že jutri greš - tako, da jih kam shrani, pa bomo preko foruma naše ustvarjanje predstavili nekoliko kasneje. Sicer pa srečno na tvoji poti v arabski svet,
Marko


Vrni se na “INFO”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 56 gostov