moj tridnevnik

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

moj tridnevnik

OdgovorNapisal/-a anka » Če Sep 28, 2006 1:26 pm

Ojla, naj vas razsvetlim z dogajanjem mojih zadnjih tri dni, se bom potrudla natipkati-čeprav vem, da je to bolj moj svet
v torek je bila izvšena z moje strani dolgo čakana operacija, ko so mi odstranili šravfe iz obeh rok. Operiral me je kirurg, ki mi jih je vstavljlav v desno roko, zato je stanje desnega komolca poznal in baje, da ni bilo problemov. Levi komovc je bil delan na drug način, bilo je mal več težav, neletel je na živec, ki ga ni pričakoval, pa vijaki so se odlomili, 2 sta ostala v kosti, ne segata ven in jih bo kost bojda prerasla. Moje stanje po posegu je sledeče. Včirej sem bla malo slabe volje, ker mi nagaja motorika mezinnca in prstanca desne roke, in mal sta gluha po domače povedano. Sam desni komolc se kar v redu drži. Levi je slabše gibljiv, mravlinčenje mam v enakih polovicah obeh rok-to je tipično za t.i. ulnarni živec. vendar so me danes vsi mal bolj tolažli, da je to zaradi zarastlin, ki so se v tem času razvile. So pa ti živci res občutljivi in se odzovejo že ko jih malo grdo pogledaš.Zato sem danes mal bol potolažena. Zdej moram čimprej zrehabilitirat komolca in prstke, bit optimistična in se zavedat da vsaka stvar, posebej živci rabijo svoj čas.
Pozdrav vsem-anka

Uporabniški avatar
marijakrzic
Prispevkov: 51
Pridružen: Po Nov 22, 2004 4:58 pm
Kraj: Goričica pod Krimom

OdgovorNapisal/-a marijakrzic » Pe Sep 29, 2006 3:19 pm

Živjo Anka!

Upam, da boš čim bolje okrevala in da ne boš mela večjih težav. Mi vsi smo s teboj in držimo pesti zate :wink: .

Lp; Marija

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Pe Sep 29, 2006 6:29 pm

Go Anka, go Anka!!

Se pridržujem Marijinim željam!! Naslednje poletje v Paklenici boš že šibala gor po stencah, tak, da bomo samo sopihal za tabo...

LP, Tobi

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a anka » Pe Sep 29, 2006 7:33 pm

:) Ja, hvala!!, v to da ste z mano sploh ne dvomim, sam sej veste kako je, najprej moraš bit sam s sabo-mislim si razčistit in jit naprej- vsekakor pa ti opora pomaga, da ne padeš. Sicer sem pa danes že bolj dobrovoljna in tudi jaz prepričana v ugoden iztek, sej podlaga je in primerov je dosti in glede na to, kar so mi povedali, je verjetno je vse to dokaj normalen odziv.

Damjana

OdgovorNapisal/-a Damjana » Ne Okt 01, 2006 7:35 am

Anka, živjo!

Upam, da bo prišel kmalu čas, ko ne bo treba misliti na operacije in rehabilitacijo, ampak da boš sproščeno dihala in korakala naokol, četudi te kakšen gib ne bo ubogal. Nas pa možgani ne ubogajo :)

Srečno pri rehabilitaciji!


Damjana

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Mirjam » Po Okt 02, 2006 8:51 am

Anka, upam da si si opomogla od bližnje operacije.
Kar najbolje naredi za svoje okrevanje- vaje- in pa kakšno zmoli, tudi jaz se bom spomnila in poprosila zate :D

Mirjam
Ni potrebno, da v gorah vsakič dosežeš kak vrh, naučiti se moraš tudi, da te premagajo in se skromno zadovoljiš z dosegljivim.

Kljub temu boš prinesel domov dovolj radosti.
/J. Kugy/


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov