pozdrav iz (pre)toplih krajev

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

pozdrav iz (pre)toplih krajev

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Sr Mar 24, 2010 5:37 pm

HOjla

ker ZAL preden sem odsla ni bilo casa vas povabit na kaksno srecanje, vam pa vsem posiljam en lep pozdrav iz indije. Jah spet sem tukaj, ampak tokrat bo bolj kratko, pa toliko bolj vroce... termometri so ze prisli do 38C in se bo menda samo se stopnjevalo, tako da bomo vidl kako bo to zgledal cez en mesec :? .
Vi pa uzivajte v zvonckih in trobenticah :wink: !
Maja pa se res srecamo...preden odpotujeva...ampak to je pa ze druga zgodba haha :mrgreen:
caaauuu
jasna
Come out of the circle of time // and into the circle of love.

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Re: pozdrav iz (pre)toplih krajev

OdgovorNapisal/-a marek » Če Mar 25, 2010 12:01 pm

Jasna, ali imaš ti abonma za polete in nastanitev v Indiji, da vsako leto za nekaj časa odpotuješ tja (verjetno na letalih poznaš že vse stevardese/pilote)? No, uživaj kolikor delo dopušča. Pa pozdravi Indijo!
Marko

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Re: pozdrav iz (pre)toplih krajev

OdgovorNapisal/-a Tobi » Če Mar 25, 2010 5:44 pm

hoh, enim se pa res godi!

Pa pripopaj še kakšen dokaz! :)

Jačkar
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

Re: pozdrav iz (pre)toplih krajev

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Pe Mar 26, 2010 5:33 am

Mah....ubistvu ni tolk romanticno kot se slisi :?, od indije ne bom kaj prida vidla, saj sem prisla delat in pravzaprav tudi nimam zelje, da bi se v tej vrocini premaknila za vec kot 100m, kot mam od guesthouse-a do laba. Pravzaprav tudi nimam fotica s sabo.. bom pa kaksn materjalni dokaz prinesla, ko se vrnem :D .
Je pa zanimivo, ceprav sem ze 4 leto tuki, je skoz kaj novega. Ker mi v sobi ne dela tus se tako lepo z vedrckom oblivam in sparam na vodi... pa tut tuskanje na WC ju sem sprobala (v sili razmer)...ceprav morm priznat, da se nisem ekspert in sem pol vse ostalo stusirala razn riti hahaha Preizkusam pa tudi svoje vrocinske zmogljivosti, saj v labu nimamo klime.... temp pa se vsak dan vztrajno dvigajo... bomo vidl kdo bo prej odnehu :twisted:
Pozdravcek,
jasna
Come out of the circle of time // and into the circle of love.


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov