očka z vozičkom

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

očka z vozičkom

OdgovorNapisal/-a anka » Ne Mar 27, 2011 9:28 pm

Danes sem bila v Sežani,

na 8,5 km. Pa me tam pri 4km dohiti en očka z vozičkom. Pa si mislim, aha, tale tempo očkota z vozoičkom bi pa lahko držala. Nakar se očka pozanima pri eni od tekačic okoli mene, kakšen tempo se teče (44min)...in se samo še pokadi, za njim in za vozičkom... :D

aja, danes sem na teku srečala našega Borisa z vozičkom

:)

anka
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 5:18 pm
Kraj: Postojna

Re: očka z vozičkom

OdgovorNapisal/-a anka » Po Mar 28, 2011 7:43 pm

aja-kakšen nasvet od difovcev :?:

očitno sem izžrebana za brezplačno meritev aerobne vzdržljivosti na Fakulteti za šport


8)

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

Re: očka z vozičkom

OdgovorNapisal/-a marek » To Mar 29, 2011 11:34 pm

Ni kaj, očitno se Boris že pripravlja na tekmo z vozički. Za vse, ki ne veste o čem govorim, naj povem, da smo se nekaj dogovarjali, da bi izvedli kakšno tekmo, kjer bi tekmovali očki z vozički, le da še nismo razčistili podrobnosti, kako in kaj. No, očitno nekateri že nabirajo izkušnje. Skratka, bo treba kaj narediti, kajne!
Lp, Marko
Op. Anka, hvala za info, saj bomo morda zato začeli tudi drugi trenirati

Uporabniški avatar
marijaurh
Prispevkov: 26
Pridružen: Sr Jul 02, 2008 10:09 am
Kraj: Puhova 7, 1000 Ljubljana

Re: očka z vozičkom

OdgovorNapisal/-a marijaurh » Sr Mar 30, 2011 9:05 pm

Joj tole z vozički .... :? mi nimamo ravno dobrih izkušenj ... en nedolžen kamen na poti zablokira prednje kolo in zatem vidiš kako se voziček s Klaro z vso hitrostjo prevrne, Dušan pa naredi salto čezenj ... Še dobro, da je bilo ob poti veliko zemlje, da je imela Klara le umazan obraz, Dušan pa ... Skratka previdno, kdorkoli se tega še loti. Mi imamo eno izkušnjo dovolj :wink:


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta