g.Pavle Juhant

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

g.Pavle Juhant

OdgovorNapisal/-a marek » Če Dec 22, 2005 11:58 pm

V danasnjem Poletu - prilogi Dela je intervju z župnikom iz Tunjic pri katerem smo bivali v casu letošnjega mini tabora. Osebno se mi zdijo misli Pavla zelo zanimive in prodorne in vsem ta intervju priporocam v branje. Se pa priporocam za kaksne kritike, ce so - men osebno se zdi Pavle res en velik car, ki ima realen pogled na svet in zame je ravno on prvi duhovnik, ki me je nagovoril v zadnjih letih odkar hodim na filozofski faks. Se enkrat - priporocam v branje,
markoP 8)

Uporabniški avatar
tanja
Prispevkov: 147
Pridružen: To Mar 01, 2005 6:31 pm
Kraj: Vrhnika

OdgovorNapisal/-a tanja » Ne Dec 25, 2005 5:58 pm

Torej odmev.
Mal me je začudilo, da je to prvi duhovnik, ki je Markota nagovoril, odkar je na faksu (no sej, pač filozofski faks :wink: ). Moram rečt, da me veliko ljudi, torej tudi duhovnikov nagovori, vsaj s kakšnim svojim pogledom.
Glede članka pa tole. Tud jest sem ga prebrala(sicer bolj diagonalno preskenirala med prežvekovanjem četrtkovega kosila) in se pridružujem Markotu, res ma dobre in zelo razčiščene poglede na svet. Ko sem zagledala članek, sem si najprej rekla, ja sej, pa najbolj odbitga duhovnika so si zbral za povpraševanje o božiču in cerkvenih pogledih na marsikaj. Potem pa me je zelo imenitno presenetil. Še en dokaz, da ne gre soditi po prvem vtisu in nekih govoricah.

Tanja
"Na vrhu gore smo bližje nebu le toliko, kot smo bližje svojemu bistvu." (prejeti sms)


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov