plesni tečaj

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Janez
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Mar 03, 2005 8:22 am
Kraj: Horjul

plesni tečaj

OdgovorNapisal/-a Janez » To Nov 07, 2006 12:04 pm

Živjo! :D

Na duhovnih vajah smo ugotovili, da polek pezanja pigsovci obladajo tudi ples! :D To po vsej vrjetnosti zaradi tega ker sta si besedi dosti podobni! ;)

Torej če bi koga zanimalo, oziroma bi rad izpopolniv znanje nja bere dalje!

Univerza v Ljubljani bo organizirala brezplačni tečaj standardnih in latinskoameriških plesov.
Na voljo sta 2 termina za 2 skupini, in sicer:
PONEDELJEK: 16:00 do 17:30 (60 urni tečaj)
ali
SREDA: 18:00 do 18:50 (30 urni tečaj)
LOKACIJA: Poljanska OŠ
Tečaj se bo začel že naslenji teden, tako da bi najbolje, če se interesenti prijavite čimprej.
Problem je tudi ta, da tečaja ne bo, če bo premalo prijavljenih. V vsaki skupini naj bi bilo vsaj 25 plesalcev, vendar za enkrat zasedenost skupin ni niti 50%, tako da o tečaju obvestite še svoje prijatelje (beri: FOWARD MAIL :)).

Prijavite se lahko tako, da izpolnete prijavnico, ki jo najdete na strani: www..uni-lj.si/studij/sport.asp in jo pošljete na naslov Univerza v Ljubljani, Center za univerzitetni šport, Gortanova 22, 1000 Ljubljana oz. ŠE BOLJE in HITREJE (:)): prek e.maila: cus@fsp.uni-lj.si :shock:

Lep pozdrav!

Janez :lol:

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Sr Nov 08, 2006 7:51 am

Jast sem zelo zainteresirana za tale tečaj. Zlasti pa, kjer je brezplačen. Morda pa je še kdo, ki bi tud hodu. Da ne bi obiskovali različnih skupin, predlagam, da se kontaktiramo in se zmenimo.

Sploh pa se obeta interno utrjevanje plesnega znanja na pigsovski ravni, a ne Maja in Peter?! Ampak o tem kasneje.
marijaB

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Sr Nov 08, 2006 9:41 am

Spet smo prišli do tam, ko drugi vedo več o mojih planih kot jaz sam. Se pač včasih zgodi tudi kaj takega. Hm!¨

Peter

Bena
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 2:57 pm

OdgovorNapisal/-a Bena » Sr Nov 08, 2006 12:43 pm

Živjo! Nisem uradna članica pigsa, vas pa redno spremljam v duhu, ker je moja sestra spet malce bolj aktivna :D
Naj vas samo opozorim, da na zgoraj omenjeni strani piše, da se lahko na te tečaje prijavijo samo študentje z veljavno študentsko izkaznico, tako da kdor je že padel ven iz študentskega sistema očitno pri njih nima šans...
Še vedno so pa v zraku ene druge plesne vaje, ki naj bi jih vodila skavtinja iz Kranja...lahko da celo bodo, čeprav trenutno ni nič slišat o tem... :wink:

lp, Bena
"Flying is learning how to throw yourself at the ground and miss." - Douglas Adams


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov