Praznovanje obletnice

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
5er
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 7:42 pm
Kraj: Litostrojska 27, Lj

Praznovanje obletnice

OdgovorNapisal/-a 5er » To Jan 23, 2007 5:18 pm

Ker zadnje čase vsi nekej praznujejo, sem se odloču, da bom jest tud!!!

Praznovanje se bo zgodilo ta petek, 26.01., s pričetkom ob 20. uri na zunajem drsališču v Tivoliju.

Poskrbljeno bo za kak grižljaj (sej veste, človek se najbolje zamoti, če ima kaj za zobmi-zobotrebce prinesite s seboj), ker pa je vsak hribovc ponosem na svojo opremo (termovko) je zaželjeno, da jo prinese s seboj (polno seveda) .

V sklopu praznovanja se bodo odvijala tudi razna tekmovanja:
- tekmovanje za prestižen naslov Čajar/ica leta, ki bo podeljen na podlagi pokušanj (čaja seveda)-strokovna komisija bo sestavljena na kraju tekmovanja;

- tekmovanje v ritenskem drsenju po ledu z hrbtom navzdol;

- podeljena bo nagrada za najlepši padec (glasovanje bo v slogi starih dobrih karaok-čim večji aplavz/smeh...).


Glede na situacijo bo po potrebi ustanovljena tudi protikorupcijska komisija, ki bo preprečevala vsako pristransko glasovanje!

Srečelov zaradi odpovedi nekaterih glavnih sponzorjev žal odpade, vendar sem prepričan, da bo pravi žur!


Vse ostale informacije bodo sledile pod to rubriko, lahko pa jih dobite tudi pri meni osebno.


Se vidjamo!


P.S.:Drugač nimam rojstnega dneva, vendar darila vseeno sprejemam. Žur je z namenom proslavitve moje prve obletnice prihoda v PIGS!
Bolje da ti ostane klin v poki, kot grif v roki!

Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov