pozdrav iz indije

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

pozdrav iz indije

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Sr Dec 19, 2007 4:17 pm

hoj hoj
vas moram mal pozdravt. Sem cela prispela v Madras, ceprav so morali avionu menjat neko masino in smo zato namesto ob polnoci pristali ob pol treh zjutri. Tko lih ob ene pol sestih mi je ratal zaspat.. Ampak dans ze veselo delam. Tukaj drgac tko dezuje, da so se se opice nekam skrile in jih sploh ni na spregled. Zato pa so v sobo vdrle mravlje in napadle mamine borovnicke,,,,,,mravle ze vejo kaj je dobr.
Drgac pa je ful vroce (no oni pravjo, da je mraz ker je maximum 30C) in 100% vlaga, nic se ne susi, komi se diha... Se sreca, da je letos novost v labu, namrec klima, ki pa ima bolj picel ucinek zaradi hkratnega gretja enih 20tih racunalnikov, ki jih imamo v sobi skupi z nami, nas je pa 6 (o, ne soba nima 50 kvadratov, no ja mogoce kaksnih 20) .
No ampak upajoc na to, da bojo vsi teli racunalniki ob moji pomoci do konc januarja kej fajnga izpljunil, sploh ni tok tezko.
Lep pozdravcek vsem! Lahko vam pa posljem se mal toplega dezja hehe :)
Uzivajte kjerkoli ze!
jasna
Come out of the circle of time // and into the circle of love.

Uporabniški avatar
marek
Prispevkov: 501
Pridružen: To Nov 23, 2004 10:58 am
Kraj: Vič
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marek » Sr Dec 26, 2007 11:36 pm

Lep praznični pozdrav še v Indijo (op. Indijcem in Jasni),
Marko

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Sr Jan 02, 2008 7:13 am

Hvala Marek, tukaj ni bilo nic kaj praznicno....bozic in novo leto sem tako prezivela kar v labu... a vseeno izkusnja, bila pa sem pri polnocnici , na prostem, v soju polne lune pa prijetno hladno, kaksnih 25C :)
...no sej u resnic vam mal zavidam zimo pa sneg pa led..pa sej upam, da bo pocakala tudi zima name hehe
pozdravcek
ajs
Come out of the circle of time // and into the circle of love.

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Sr Jan 02, 2008 9:25 am

Tudi iz moje strani še en božično-novoletni pozdrav v Indijo!

Hm, kako pa to, da si sploh zašla v tisti konec sveta? Veš, me malo firbec matra :)

LP
Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Sr Jan 02, 2008 1:11 pm

Me je mentorca vprasala, ce bi sla u Indijo, pa sem jo mal cudn pogledala, pa rekla da bi sla...no pa sem tukaj hehe
U resnici je evropa ugotovila, da jim americani pobirajo intelektualno smetano iz indije in da mogoce bi blo fajn koga tudi v evropo uvozit, zato spodbujajo sodelovanje z indijo predvsem na podrocju znanosti. Moja mentorca je ze dolgo poznala tega stricka pri katerem sem sedaj in potem je bila moznost in so dobili odobren skupen projekt, v kar je vsteto tudi nekaj letalskih kart.
Tko je to, nikol ne ves kam te zivljenje pripelje, vsaj jaz si nisem nikol predstavljala, da bom tukaj pristala, ampak je kar zanimivo. Smola je edino, da ni casa kej dost za potovanje,,, treba skoz delat :(
:)
cau
ajs
Come out of the circle of time // and into the circle of love.


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov