Opera Carmen

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

Opera Carmen

OdgovorNapisal/-a Tobi » Sr Dec 26, 2007 12:52 pm

Živjo!

Konec januarja in začetek februarja v Cankarjevem domu gostuje Ljubljanska opera z opero Carmen (avtor Georges Bizet). Kot velik navdušenec te glasbene zvrsti si jo grem tudi sam pogledat, bi bil pa zelo vesel še kakšne družbe. :D

Datumi, zaenkrat še prostih, predstav so: torek 29.1., torek 5.2., petek 8.2., sobota 9.2.

Kdor je zainteresiran, naj mi sporoči čimprej oz. do nedelje, 30.12., zvečer (mobi, e-mail,...). Sporoči mi tudi na katere predstave bi lahko šel.

Cena karte bo 16 ojrov, za študente 14 ojrov, vse predstave pa se začnejo ob 19-ih.

Lepe božične praznike vam želim,
Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

marijaB
Prispevkov: 23
Pridružen: Pe Jan 06, 2006 11:00 am
Kraj: Zalošče

OdgovorNapisal/-a marijaB » Če Dec 27, 2007 11:52 am

Tobi.
Jaz germ na prav tole predstavo 26.1.-abonma. Dvomim pa, da ne bo nobene frej karte za ta dan. Navadno ce gres 2 dni prej, se dobi se kaj preostega.
marija

Uporabniški avatar
Tobi
Prispevkov: 214
Pridružen: Po Mar 28, 2005 4:16 pm
Kraj: Kurja vas

OdgovorNapisal/-a Tobi » Če Dec 27, 2007 1:15 pm

Živjo!

Res se pred predstavo da dobiti še kakšno vstopnico, samo so to ponavadi bolj slabi sedeži oz. pozicije.
Pa še, kdor je študent, lahko kupi najcenejšo vstopnico še ceneje, vendar je teh vstopnic malo in grejo kar hitro v prodajo - je treba kar pohiteti.
Kdor pa ne bi mogel iti na predstavo, ki je na naštetih datumih, gre pa lahko na kakšen drug dan, je pa tam frej samo še par sedežev.

Tobi
I believe I can fly... baaaam...
...Ko si na tleh...

Uporabniški avatar
IceIsNice
Prispevkov: 92
Pridružen: Če Sep 27, 2007 2:38 pm
Kraj: Kjerkoli ze... Franci--JA!
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a IceIsNice » Sr Jan 02, 2008 7:10 am

Jaz bi sla tud. Bom Francija zadolzila.
lp
jasna
Come out of the circle of time // and into the circle of love.


Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov