poroka Matjaž Štajner in Alenka

ples, vabila, rumeni tisk

Moderator: pigs

Mirjam
Site Admin
Prispevkov: 301
Pridružen: To Mar 01, 2005 4:05 pm
Kraj: Ljubljana

poroka Matjaž Štajner in Alenka

OdgovorNapisal/-a Mirjam » To Avg 26, 2008 2:47 pm

Spodaj vam posredujem vabilo na poroko, Matjaža Štajnerja in zaročenke Alenke.


LP,
Mirjam
_________________


Dragi prijatelji!

Z vami sem preživel eno orenk etapo v življenju. In zdej je čas za nove izzive... odpravljam se na Tour de Zakon in rabim vašo podporo. Vabim vas, da mi pomagate pri zadnjih 'pripravah'. Ker grema na Tour dva, sva se z mojo Alenčico dogovorila, da kar združiva najin celodnevni 'trening' v soboto 30.8. popoldne (14h) ob idiličnem ribniku v okolici Maribora (Plač). Jup, deklina je doma iz vinorodnega okoliša. Da vema kolk narezati jedače in ohladiti pijače, prosiva za potrditev udeležbe. Udeležba je SEVEDA neomejena! ;)

Nekaj dodatnih detajlov:
- ta teden se obeta lepo vreme vse vse tja do konca tedna, zato bomo prenočili kar na prostem (spalka in armafleks je zaželen)
- kozliček v krušni peči bo spekla gospa, ki je dokazano najboljša v tovrstni peki :)
- nekaj sodnikov posameznega tekmovanja že imama, v kolikor pa bi še kdo pijavil kakšno disciplino, naj se mi javi
- ma kdo dostop do domačega paradajza? Nas bo kr neki, pa da ne kupujeva, ko pa komu gnije na vrtu.
- če kdo rabi prevoz iz Lj, naj se mi javi, da vas povežem z vozniki

Še kdo rabi kak info?

Matjaž in Alenka


ps1: Kako tja? Do Maribora, potem po hitri cesti čez mesto in nazaj na avtocesto proti Šentilju. Že po nekaj kilometrih zapustite AC pri odcepu za »JURIJ«. V Zgornji Kungoti po mostu desno in na naslednjem odcepu znova desno. Od mosta v Kungoti po točno 2km zavijete znova desno na stransko cesto (bo oznaka) in po 800m makadama ste na cilju! Za lažjo pot uporabite spodnji GPS zapis, ki se začne na AC po Mariboru. Iz Lj je skupaj cca 1,5h (od MB do Plača je samo 15min).
http://sportstracker.nokia.com/nts/work ... ?id=352530

Vrni se na “Kultura, trači...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov